Imbunatatire

Creat de dragos2006, Octombrie 11, 2007, 01:07:04 PM

« precedentul - următorul »

D006

bee-lover  Eu zic ca si posturile dumneavoastra au fost citite de multi si multi le-au gasit interesante.

balasbebe

Orice parere este binevenita.
  Sunt de acord cu orice, dar sa nu desfintam rubrica telefoane utile, doar daca cu timpul nu-si are rostul.  Sa mai asteptam, dar nu prea mult, ca atunci chiar ca vor fi prea multe pareri.

bee_lover

Am sa le unesc domnule drone1952 daca mai multi useri is de acord.Si astept orice propunere cu placere.
       Cu stima bee_lover

D006

ma gindesc ca la telefoane utile fiecare apicultor ,daca doreste ,sa-si dea un nr de telefon...daca un coleg de pe forum este in zona respectivului si ar vrea sa-l caute..poate are o problema si are nevoie de ajutor..nu are calculator la dispozitie,si un nr de tel i-ar fi util..   Sau fiecare stupar sa treaca acolo nr de telefon ale diferitelor firme care se ocupa cu ceva legat de apicultura: tratamente,achizitie produse apicole,ambalaje,utilaje.. orice credem ca ar fi util pt ceilalti colegi
la carti si reviste s-ar putea sa fia de ajuns o singura rubrica..
la rame, faguri,ceara oricum se deschid subiecte de discutie  si postam pe subiectul respectiv..n-ar fi rau daca ar fi o singura rubrica...mai deunazi am postat la miere ceva legat de extractie ..si cind am vazut ca aveam alta rubrica pt extractie..n-am stiut ce sa fac
dialogind vom face ceva constructiv ...

D006

nu stiu unde sa postez ceva si despre propolis...daca ar fi o singura rubrica despre produsele stupului si noi am deschide subiecte de discutie...este posibil,din punct de vedere tehnic?...

bee_lover

Domnule Bio am modificat.Daca mai aveti probleme sau propuneri le astept cu placere si sper sa le pot rezolva.Aici totul se bazeaza pe apicultori si pe dorintele lor.
                   Cu stima bee_lover

balasbebe

Pacat ca nu stiu ce se intampla, dar acest forum tare incet salveaza postarile.

bee_lover

Am mai scos cate ceva...sper ca acum sa mearga mai repede si nici
Citat din: drone1952gagigele care ma ataca
sa nu mai apara.

D006

Azi  s-a inregistrat userul cu numarul 700 , Miel. Divina ! La mai multi !

D006

daca doriti sa aveti propria filiala de apicultura infiintati-o voi la rm sarat.domnul prahoveanul a falsificat alegerile presedintelui de filiala aducand cu ajutorul prietenului puisoru  oameni care nu erau apicultori la vot.un  mare fals.cate interese

D006

Noi apicultorii membri cu adevarat aca asteptam demisia de  onoare a domnului prahoveanu.Nu vrem sa fim condusi de un om care a iesit din armaat pe usa din  dos fiind dat afara

D006

sunt curios cine o sa mai plateasca cotizatia impusa de domnul prahoveanu?

pistol28

"Arata posturile noi de la ultima vizita"


Doresc aceasta facilitate de a accesa subiectele.
MULTUMESC
Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

Mircea77

Eu as avea o propunere in ceea ce priveste accesarea directa a ultimului raspuns postat pe un subiect anume. In sensul ca, daca este un subiect stufos cu "n" pagini, in partea dreapta, acolo unde apare numele celui care a scris ultimul post, sa fie un link direct catre acel post. Ar fi directionare mai rapida catre acel raspuns sau intrebare.

Florin-braileanul (FlorinI)

 :new:
cand fac un comentariu la un post, automat se activeaza notificarile la acel post
daca vreau sa ma dezabonez la notificati, de unde o pot face?
sub ultima postare, pe trimul tand dupa "raspunde", exista optiunea de notifica-ma. nu se poate baga si dezabonare notificari?
am comentat la cateva balacareli si acum imi vin notificari, pentru oricine isi da cu presupusul
nu mai vreau sa ma de-a face cu "arenele de cocosi", care polueaza toate topicurile
sincer? am plecat d epe stuparitul tocmai pentru acest lucru
vreau sa invat putina apicultura de la cunoscatori
de injurat, de vorbit la misto stiu si eu
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333