Razvan HD

Creat de Razvan HD, Ianuarie 07, 2013, 01:11:44 AM

« precedentul - următorul »

Razvan HD

Citat din: roi_ag din Ianuarie 07, 2013, 05:34:07 PM
BRAVO!!! =D> =D> =D> Sunt convins ca vei reusi :yes: %%-
Multumesc de incurajari !
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Citat din: roi_ag din Ianuarie 07, 2013, 05:37:51 PM
Citat din: Razvan HD din Ianuarie 07, 2013, 05:31:03 PM
De gagici am dat cu nasul am avut 2 prietene (dar nu au fost ce trebuie  :rotfl:  =)) )
La 19 ani daca Dumnezeu o vrea ...eu am zis 150.  :yes:
FA-TI UN CARNETEL SA NU LE UITI NUMARUL :wink: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ...............  LA GAGICI MA !!
=)) =))
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Citat din: silviu din Ianuarie 07, 2013, 05:39:51 PM
Bine ai venit pe forum Razvane!
  Da-i inainte,cu hotarare si curaj.Important e sa incerci.La anii tai se pot schimba multe,dar daca ai draguste de albine vei reusi.Vei putea impaca si scoala si fetele si albinele daca vei avea vointa.Si poate le mai faci cate un test de toleranta la veninul de albina si se indragosteste vreo una de albine si de stapan.
  Curaj si numai bine.
            Cu stima,
                   Chis
Multumesc mult de incurajari ! Va doresc iernare usoara incontinuare ! :hi:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Va urez La Multi Ani la toti cei ce poartanumele de : Ion,Ioana,Ionel,Ionela,Nela ,etc !  :birthday:  : sampanie:  :happy_birthday:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

bee_lover

Bine ai venit si la cat mai multe familii de albine!  :hi:

Razvan HD

Citat din: bee_lover din Ianuarie 07, 2013, 07:23:44 PM
Bine ai venit si la cat mai multe familii de albine!  :hi:
Va multumesc de incurajari si va doresc iernare usoara incontinuare !
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

niculita

 Buna Razvan si bun venit printre noi.LA MULTI ANI!!!!!FRumoasa povestea ta.Este un lucru bun ca iti place ceea ce faci...Spor in tot ceea ce faci si la cat mai multe familii de albine!!!!Cat despre gagigi...,o sa vina si vremea lor....Multa sanatate... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

Razvan HD

La Multi Ani si dumneavoastra ! Multumesc mult de incurajare ! Cit despre femei aveti dreptate  este destula vreme..o sa vina vremea sa ma satur de asta ! =)) =))
Vam trimis un Mesaj privat in legatura cu un costum apicol...o sa il iau dupa data de 20 luna aceasta ! :thanks:
Numai bine va doresc !
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

pharaonu75

Citat din: Razvan HD din Ianuarie 07, 2013, 07:49:00 PM
...Cit despre femei aveti dreptate  este destula vreme..o sa vina vremea sa ma satur de asta ! ...

Intreaba-i si tu pe cei mai in varsta si vei vedea ca ei deja s-au saturat! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Razvan HD

"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

RazvanTi

cum pharaoane? gata?!?!?!?  =))
razvane de la varsta asta ar trebui sa incepi nu sa le lasi pe mai tarziu  :razz:
de fete vorbeam
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

cristian bh

Bine ai sosit RAZVANEL  sant sigur ca o sa te descurci si-s la o aruncarura de bat cum treci dealul mare dinspre VARFURILE tot in cristiorul de jos cobori apoi e carpinetul :welcome: 

Razvan HD

Citat din: RazvanTi din Ianuarie 07, 2013, 08:04:25 PM
cum pharaoane? gata?!?!?!?  =))
razvane de la varsta asta ar trebui sa incepi nu sa le lasi pe mai tarziu  :razz:
de fete vorbeam
Este destula vreme !
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

Razvan HD

Citat din: cristian bh din Ianuarie 07, 2013, 08:17:14 PM
Bine ai sosit RAZVANEL  sant sigur ca o sa te descurci si-s la o aruncarura de bat cum treci dealul mare dinspre VARFURILE tot in cristiorul de jos cobori apoi e carpinetul :welcome:
Multumesc de intampinarea frumoasa pe care mi-ati facut-o toti !
Nu e foarte mare distanta ,sper sa ne intalnim !
Va doresc iernare usoara ! :hi:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

stefan1

  Razvane, mi-a placut mult prezentarea ta! Dupa cum vorbesti, dupa cum ai avut noroc sa dai peste oameni care te-au ajutat, eu zic ca tu esti sortit sa devi stupar (ceea ce nu excude sa devi bun si in alt domeniu). Sa ramai serios si muncitor, sa iti pastrezi dragostea fata de albine si sa vezi ca rezultatele nu intarzie sa apara.   =D>   :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)