Târg apicol Apiardeal - Sighişoara, Ediţia II, 26-27 octombrie 2013

Creat de romikele, Septembrie 22, 2013, 03:09:56 PM

« precedentul - următorul »

stefanescu

O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

cristi ciuc

Felicitări tuturor celor care s-au implicat! =D> =D> =D> =D>
Din fotografii reiese reușita târgului.
Începând din primăvară vin și eu cu voi.
Numai bine!

orbanstefan64


orbanstefan64

Citat din: cristi ciuc din Octombrie 28, 2013, 05:58:39 PM
Felicitări tuturor celor care s-au implicat! =D> =D> =D> =D>
Din fotografii reiese reușita târgului.
Începând din primăvară vin și eu cu voi.
Numai bine!
multumim si te asteptam alaturi de noi . :hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Cine a purtat respectiva camasa ???
nebunaticule mi-ai furat poza !

ioanardelean55

 
  FELICITARI : =D> =D> =D> =D> bravo:

  Ma tot uit :uimit: si nu-mi vine sa cred  ca eu  lipsesc :surprised: :surprised: :surprised: ,Stefane !! SCUZA-MA ti-am promis ca vin si n-am venit , Nu intotdeauna ne merge asa cum vrem noi .  :nono: :nono: :nono:

cipik

Sunt poze la care nu sunt trecute nicio descriere, se vad persoane vorbind la microfon, noi incepatori nu le cunoastem. Subiecte dezbatute? Poate la anul vom fii prezenti mai toti la Sighisoara si nu vor mai fii necesare aceste precizarii. Multumesc
Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

pharaonu75

Citat din: dragos2006 din Octombrie 28, 2013, 07:38:41 PM
Cine a purtat respectiva camasa ???
nebunaticule mi-ai furat poza !

N-am furat nimic, este o poza facuta de mine.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

Citat din: cipik din Octombrie 28, 2013, 07:51:16 PM
Sunt poze la care nu sunt trecute nicio descriere, se vad persoane vorbind la microfon, noi incepatori nu le cunoastem. Subiecte dezbatute? Poate la anul vom fii prezenti mai toti la Sighisoara si nu vor mai fii necesare aceste precizarii. Multumesc

eu am recunoscut un pesedinte de sindicat --nu mai stiu cum il cheama

romikele

Vom ajunge si la discutii, toate la vremea lor.
Timpul e scurt, materialele video mari, viteza de urcare pe server relativ mica, si mai sunt probleme de rezolvat de alta natura.

tassevasi

  Un tirg  deosebit ,  multe  felcitari celor care s-au inplicat , s-au  adunat din  regiuni diferite  ale tarii  si au realizat  ceva  frumos .
   Bravo , de 3 ori                                 :bravo: :bravo: :bravo:

pharaonu75

Targul este reusita lui Stefan. Numai el stie cu ce s-a confruntat inainte, dar si dupa targ.

Respect pentru familia Orban! ^:)^
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

uve

Targul a fost o reusita .Nu datorita dimensiunii incasarilor ci datorita dimensiunii umane . Pentru doua zile , ORBAN STEFAN a fost autoguvernatorul provinciei Sigma Sighisoara, Raionul Apiardeal. A fost ca un vornic la nunta, mereu in mijlocul poporului,mereu atent la ce se intampla, sprijinit de sotie si fiica (si ele merita felicitate din toata inima). Ne-a cantat si ungureste, s-a facut frate si cu Dan Puisoru,ne-a adus si dansatori si cantareti pentru ca totul sa fie perfect. A fost o lectie de armonie .O lectie pe care trebuie sa o invete toti :putem trai in armonie cu ungurii , cu moldovenii, oltenii,muntenii , banatenii, tatarii si alti traitori ai acestor meleaguri . Felicitari si celor care au trecut muntii pentru a fi partasi la acest eveniment !!!
Bravo STEFANE ! =D> :bravo:
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

sandupop

Citat din: cristi ciuc din Octombrie 28, 2013, 05:58:39 PM
Felicitări tuturor celor care s-au implicat! =D> =D> =D> =D>
Din fotografii reiese reușita târgului.
Începând din primăvară vin și eu cu voi.
Numai bine!
Esti bine venit Cristi,... nu se poate povesti atmosfera de la Sighisoara, pacat ca s-a terminat... =D> =D> :yes:... poate anul acesta pe 8 noiembrie la Buzau ( unde as vrea sa particip) sau la primavara la Blaj, tot reusim sa ne vedem..
Nu trageti!! ...Sunt incepator.