Adrian Flavius

Creat de flavius, Iulie 27, 2010, 09:02:57 PM

« precedentul - următorul »

flavius

sar'mana, faraoane...asa sa fie, precum spui tu...mai vine niste mobilier la rand, da' le postez cand le-o veni ziua...adica atunci cand oi fi gata cu ele...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

pharaonu75

Adica sa inteleg ca ii faci zestre de pe acum? :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

gheco

Nu am vazut patutul in care va dormi domnisoara. Mi-a scapat cumva?
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

flavius

Pai tocmai patutul e in faza de proiect...adica e urmatorul la rand...da' parca n-as mai vrea PAL, ca-s satul de el pana peste cap...

Faraoane, dac-ar fi dupa mine, maine am cu ce s-o marit...numa' ca vorba unei cunostinte, tata de adolescenta: e cazul sa lustruiesc otzelele la flinta......sa aiba cu ce alunga petitorii...eu nici permis de arma nu am, daramite pusca...da' vine si aia la rand, poate chiar la anul...e la concurenta cu barca...nu renunt la niciuna, o sa le iau pe amandoua...sa vedem doar care vine prima... :zzz: :zzz: :zzz:


Tu vorbesti din experienta, nu?  :zzz: :zzz:
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

stefanescu

Lasa sa vezi cum e sa ai fata. Cit e mica ai grija sa nu cada din pat si cind creste ai grija sa nu se urce in pat....
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

orbanstefan64

am mai auzito si pe asta :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi:

flavius

Eu stiu una si mai tare: cica, daca esti parinte de baiat, iti faci griji pentru un singur penis...daca esti parinte de fata, iti faci griji pentru toate penisurile din lume...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

pharaonu75

Citat din: flavius din Decembrie 23, 2010, 07:52:36 PM
Eu stiu una si mai tare: cica, daca esti parinte de baiat, iti faci griji pentru un singur penis...daca esti parinte de fata, iti faci griji pentru toate penisurile din lume...

Lasa frate, nu fi suparat! Eu am o vorba pentru aia care se lauda ca au baieti si fac mishto de mine pentru ca am fata: decat sa am un baiat si sa imi fac griji ca va face ce face si o fata, mai bina sa am fata si sa faca ce a lasat Dumnezeu sa faca o fata!

Dar raspunsul este in alti termeni, care nu pot fi spusi aici! :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

flavius

Se-ntelege printre randuri...  :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Nu ma plang deloc, eu sunt fan fete...adica, dac-ar fi dupa mine, din vreo 3 copii, cati vrem, 2 musai sa fie fete...baiatul doar asa, de prasila...nu am avut "pitici" din astia niciodata...n-o sa-ncep acum...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

flavius

Astazi m-am vazut si cu AndreiRN, aflat in trecere prin Pitesti...si cum el a fost pe post de Mos Craciun, n-a venit cu mana goala...un dado-set, niste menghine pentru lemn si o gramada de seminte...plus o ora de conversatie...n-a fost timp de mai mult, si imi pare rau...da' recuperam alta data...el zice ca-s invitat permanent in California...asa o fi... :zzz: :zzz: :zzz:
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

flavius

Astazi mi-am dus nevasta inapoi la printesa...pe care am apucat s-o vad si eu cateva momente...si cam atat...am inceput sa luam in greutate, evoluam bine, un mic suflu sistolic, in mare suntem ok...va tin la curent...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

pharaonu75

Puisorul tau incepe incet-incet sa "se apropie de casa"!
Sa ne pui poze cu printesa ta cand o aduceti acasa! :hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

flavius

Mai e mult pana atunci, faraoane...da' tragem speranta...o sa fie bine, nu ne lasa Al-de-Sus la greu...si el stie mai bine ca noi ce si cum...sanatate sa fie, ca de restul ne ocupam mai tarziu...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

pharaonu75

Vad ca esti optimist... SA MA CHEMI LA NUNTA, ca vreau sa beau cu socrul mic un pahar de vin din ala de se tot lauda cu el!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

flavius

Esti primul pe lista, nu te uit... :zzz: :zzz: :zzz:
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...