Adrian Flavius

Creat de flavius, Iulie 27, 2010, 09:02:57 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Cel de Sus vei fi numit.
:rotfl: :rotfl:

flavius

sarut-mana...e mai bine asa, sa ramana toata informatia intr-un singur loc... :zzz: :zzz:

Faraonu' e Cel-de-Jos, de la Dunarea de Jos...ca vrea sa se dea cu lotca pe garla, stiu eu...si are si cu ce...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

flavius

Ah, am uitat sa va pun poze cu o alta achizitie "pe roti"... :zzz: :zzz: :zzz:
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

pharaonu75

Stiam eu ca esti priceput si faci treaba cu sintul raspunderii, dar doi odata??? :uimit: :uimit:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

regina buna trintor bun =rezultate bune :rotfl: :rotfl:

flavius

Deocamdata sa creasca...in burtica...dupa Anul Nou mai discutam si de plimbari...noi vrem cat mai tarziu, da' cica gemenii-s mai grabiti de felul lor...asa ca dupa Sfantul Ion, avem toate sansele...

Ca sa fie treaba treaba, sa va mai spun si ca-s pereche...si ca ei reprezinta a cincea generatie, in familia mea, pe linie paterna, in care exista cel putin o pereche de gemeni...

Nu-mi asum niciun merit personal, asa a fost sa fie...sanatosi sa fie, ca altceva nici nu mai conteaza...bucuria e dubla, va dati seama...

Oricum, apreciez umorul lu' Fane...ai dreptate, mare sef... :zzz: :zzz: :zzz:
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

orbanstefan64

ai dreptate ..........sanatosi sa fie iar voi....... la fel sa i puteti creste
Doamne ajuta si numai sanatate ca de restu ne ingrijim :hi:

pharaonu75

Sa va dea Dumnezeu sanatate la toti! Lor ca sa creasca iar voua ca sa aveti grija de ei! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi

Flavius ,spune-mi citi ani avea sotia si tu , cind a ramas insarcinata , ptr ca am sa-ti spun ce va naste ,probabil tu sti  la aceasta ora .
  Vreau sa -mi verific inca odata  veridicitatea calcului pe care-l fac .
Probabilitatea este de 75-80 la suta , si nu pra am gresit .
Sanatate si numai bine . :hi: :)

pharaonu75

A spus ca sunt pereche! Daca va comunica varstele puteti sa va verificati teoria... sper ca rezultatul dumneavoastra sa fie identic cu realitatea!
Daca va fi asa, in viitorul apropiat poate va deranjez si eu cu o intrebare! :nod:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

i mi permit o gluma
se intilnesc doi prieteni. unul dintre ei cu doi copii de mina.
vai da ce copii frumosi si ce seamana
cum sa nu semene ca doar is gemeni
dar ci ti ani au?
unu are 4 ani si celalat sase :uimit: :rotfl:

D006

Sa apara sanatosi si la anu sa vad un leagan dublu frumos facut sa mearga in contrasens.  :hi:

tassevasi

Domnul Faraonu, va pot spune cind sa va programati baetel ori fetita , tot din calcule ,stiind data nasterii sotiei si a sotului .
va pot spune ptr urmatorii ani .
Fiului meu i-am spus ,      de ce nu a mai asteptat 3-4 luni ca aveai un baetel ,asa are o frumusete de fata ,de care suntem toti mindri .       Caind i-am spus tare rau sa suparat pe mine si am avut dreptete.        Acum e in planificarea  nepotului ,ca asa trebue .
  Sanatate si numai bine  :hi:

D006

Si eu care stiam ca e in functie de pozitie .......
Sus ea = baiat.
Sus el = fata.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Unii mai fac si catelusi.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Totusi se par ca studiile Indiene sunt cele mai stiintifice in acest domeniu plin de misticisme.
Cand ea este .... cam uscata sansele sa fie fata sunt cele mai mari.
Cand ea este .... fff uda sansele sunt mari sa fie baiat.