PROVOCARE pentru indrazneti...

Creat de Florin-braileanul (FlorinI), Ianuarie 03, 2011, 10:22:46 PM

« precedentul - următorul »

flavius

off-topic complet: era si un banc pe tema nevestii - intrebare: care e cel mai fierbinte punct al femeii?!? raspuns: in podul palmei; cum prinde un ban, cum il topeste.... =)) =))

On-topic acum: inca nu am apucat sa instalez varianta pro, da' diseara, daca am timp, promit s-o fac...sa vedem ce stie in plus fata de asta...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: flavius din Ianuarie 05, 2011, 08:34:55 AM
off-topic complet: era si un banc pe tema nevestii - intrebare: care e cel mai fierbinte punct al femeii?!? raspuns: in podul palmei; cum prinde un ban, cum il topeste.... =)) =))

On-topic acum: inca nu am apucat sa instalez varianta pro, da' diseara, daca am timp, promit s-o fac...sa vedem ce stie in plus fata de asta...

ma enervezi cu nervii de la cap.......

si mai era un banc.... cu punctul fierbinte....

unde e punctul G la femei?
la sfarsitul cuvantului SHOPING!

daca citesc si doamne pe aici, desi nu prea le-am simtit prezenta, sa nu creada ca am ceva cu ele....
@};- @};- @};- @};- @};-
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

Adrian Roman

Ptr. CROMBRA ! Marius, daca ma iei asociat  cu 99% profit ptr.mine, supralicitez problema scaunului in vederea imbunatatirii lui , in folosul apicultorului . Deci! Vezi cam cum ai putea pune roti, un motoras, intre roti o lada de bere, si cireasa pe tort: o centura vibratoare care sa stea peste burta albinarului in mod obligatoriu, in folosul sanatatii lui, evident. Iti dai seama de beneficii ? Stai comod, te plimbi de la stup la stup cu berica la nas, centura are grija de kg "adipoase", etc, etc, o fericire, ce mai... Ei, ce zici ? Facem afaceri ? :rotfl: :rotfl:

crombra

Off topic: Eu as renunta la motor si as angaja o matca din aia ca in fostul avatar al lui FlorinI sa ma plimbe pe post de Hostesa. Celelalte dotari pot ramane. Aaaa ......si berea sa fie la rece. :beer: :beer: =))
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

Florin-braileanul (FlorinI)

#34
Citat din: crombra din Ianuarie 05, 2011, 11:42:21 PM
Off topic: Eu as renunta la motor si as angaja o matca din aia ca in fostul avatar al lui FlorinI sa ma plimbe pe post de Hostesa. Celelalte dotari pot ramane. Aaaa ......si berea sa fie la rece. :beer: :beer: =))

gata mariusica....   s-a marcat
schimbam avatarul

dar.... vin cu ceva nou, mai tinereto-jmecheresc.

:lol:

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

tassevasi

 Florine , avatarul  acesta  l,am vazut la alcineva pe stuparitul .
Are multe retete pe baza de miere si poduse  ale  stupului .
Apreciez placerea  ta  pt  frumos (femei ,suplete )   =D>
   Sanatate si numai bine     :hi:  :hi:
   

Adrian Roman

Citat din: crombra din Ianuarie 05, 2011, 11:42:21 PM
Off topic: Eu as renunta la motor si as angaja o matca din aia ca in fostul avatar al lui FlorinI sa ma plimbe pe post de Hostesa. Celelalte dotari pot ramane. Aaaa ......si berea sa fie la rece. :beer: :beer: =))
Aferim, efendi . Da vezi ca nevasta-ti proprie va face mancare cu pioneze ! :rotfl: :rotfl:Off topic, evident.... :razz:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: tassevasi din Ianuarie 06, 2011, 08:18:10 PM
Florine , avatarul  acesta  l,am vazut la alcineva pe stuparitul .
Are multe retete pe baza de miere si poduse  ale  stupului .
Apreciez placerea  ta  pt  frumos (femei ,suplete )   =D>
   Sanatate si numai bine     :hi:  :hi:


ma vad nevoit sa revin la vechea mea prietena.....de la avatar, ca aici o sa se ceara drepturi de autor
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

crombra

Citat din: Adrian Roman din Ianuarie 06, 2011, 09:03:12 PM
Citat din: crombra din Ianuarie 05, 2011, 11:42:21 PM
Off topic: Eu as renunta la motor si as angaja o matca din aia ca in fostul avatar al lui FlorinI sa ma plimbe pe post de Hostesa. Celelalte dotari pot ramane. Aaaa ......si berea sa fie la rece. :beer: :beer: =))
Aferim, efendi . Da vezi ca nevasta-ti proprie va face mancare cu pioneze ! :rotfl: :rotfl:Off topic, evident.... :razz:

Tot off topic:
Adrian. ai uitat ca sunt poreclit minitehnicus. Mi-am tras preventiv un separator magnetic atasat la ligura si furculita.
Just in case:rotfl:
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

Adrian Roman

Aaaa... pai in cazul asta te mai fac cu o macaroana pe umar ! Te inalt la gradul de MAXITEHNICUS, cu salar cu tot (!)... biroou...secret..aara... cafeluzde... si mai vezi tu ce lipseste pe acolo... poate vrei un sofer discret ? Ma pensionez si vin. =))

flavius

Citat din: flavius din Ianuarie 04, 2011, 10:47:20 PM
Florine, vezi ca gasesti programul la liber, direct pe net...ii dai o cautare pe google, si descarci ultima varianta (8.x...)...dupa aia poti vedea schita cu el, si o poti roti in orice directie, o listezi, ii notezi cotele, etc, etc...

Daca nu te descurci, uite si varianta "poza"...

Se pare ca ideea nu este noua deloc, numai ca atunci cand se lucra cu lemn masiv, problemele erau altele...

Acum o suta de ani: http://www.capitalantiques.com/Carlo_Bugatti_Folding_Chair/index.htm
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

pharaonu75

Frumos si scaunul si ideea! Am vazut ceva asemanator cand am fost la sora-mea la facultate (Ingineria Lemnului).
Insa la cum arata, sa nu indraznesti sa stai rezemat!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

flavius

Pai a fost mai mult un exercitiu de design...o alta ruda de-a design-erului de scaune s-a apucat, mai tarziu, de facut masini...si au iesit niste bijuterii pe roti...da' asta-i alta poveste...marele Ettore Bugatti... si astazi numele asta e sinonim cu performanta extrema...vivat...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...