Soarta acestui forum

Creat de Batrinul, Ianuarie 24, 2010, 10:02:44 AM

« precedentul - următorul »

sfantul spiridon

Citat din: sfantul spiridonhai sa facem pace!
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

ionsut

Ma bucura si salut decizia admin. de a pune moderatori!
Sper ca de acum nu vom mai fi nevoiti sa cetim... toate..."mizeriile", unor... "...."!

orbanstefan64

Citat din: BatrinulVa rog pe toti SA VA COMPLECTATI PROPRIUL AVATAR ca mine. Cine nu are un telefon sa -si faca niste poze vin eu sa scrie adresa. Domnule Administrator Gindit si facut CORECT este asa : 1) ORCINE SA POATE CITI FORUMUL. 2) POATE POSTA NUMAI CINE COMPLECTEAZA CORECT DATELE DIN PROFILUL PROPRIU. ESTE SINGURA VARIANTA CORECTA
da este cit se poate de corect IAR DACA SE VA SI APLICA ATUNCI INTRADEVAR  VA FI
     PACE PE ACEST FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!1

D006

PACEA pe acest forum va veni doar din partea postarilor unui anumit...membru...care avea rolul doar de a "aprinde fitile" ....
Pace. Citesc.

sfantul spiridon

domnule fullfit(tare m-as bucura sa va pot numi altfel, adica sa va stiu numele), dreptatea ochiului drept este mai dreapta decat dreptatatea ochiului stang...eu nu-l apar, daca va uitati la remarca lui vasy75 si eu am adoptat ideea....dar, sunt multe bune in cateva nebune
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Fullfit46 inca e banat......citesc.

D006

Pentru inceput zi-mi ....Catalin....

Simi

Citat din: fullfit44Pentru inceput zi-mi ....Catalin....
Dl, Catalin cea mai plauzibila dovada de pace dupa parerea mea este complectarea tuturor rubricilor de user. restul de doar amagire. Cu respect
:hi:
Viaţa ne-a fost dată fără să o cerem
şi o vom pierde fără să fim întrebaţi.

D006

La Campina  foarte multi oameni mi-au impartasit opinia ca APIARDEAL  a devenit o comunitare bine legata iar stuparitul nu poate trece de stadiul de trafic de interese.

sfantul spiridon

domnule dragos,
eu nu inteleg niste chestiuni...legate de stuparitul...nu ar fi mai bine sa ni le spuneti si noua...adica, se cere acolo ceva..detaliati ca va aud si pe dumneata si pe altii spunand asta si nu inteleg ce vreti sa spuneti...pozitia dumneata, te obliga si ne intriga sa credem in ce ziceti
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Sau vorba lui Donbazil , suntem o tara de Mitici !

D006

Citat din: sfantul spiridondomnule dragos,
eu nu inteleg niste chestiuni...legate de stuparitul...nu ar fi mai bine sa ni le spuneti si noua...adica, se cere acolo ceva..detaliati ca va aud si pe dumneata si pe altii spunand asta si nu inteleg ce vreti sa spuneti...pozitia dumneata, te obliga si ne intriga sa credem in ce ziceti
Nu e bine sa deschidem  Cutia Pandorei !

D006

Citat din: dragos2006Sau vorba lui Donbazil , suntem o tara de Mitici !
Incearca si vezi-ti de treaba ta.

D006

Imi pare rau pentru tine , te-am crezut om serios dar vad ca m-am inselat !
  Ce-mi  doresti tu mie , iti doresc eu tie !
Asa sa-ti ajute Dumnezeu!
   Parca il doresc pe acel vasluian cu nick-ul initial , aveam ce sa vorbesc cu el !
   PACAT !

D006

Fullfit46 era un anonim.....aveai ce sa vb cu el ?
Fullfit44 oare cum o fi ?