firma manere si carabiniere sibiu

Creat de albinasebes, Decembrie 13, 2010, 04:18:01 PM

« precedentul - următorul »

albinasebes

"Star Top" <[email protected]>
Manere zincate 2.90 Lei + TVA
Manere nezincate 2.40 Lei +TVA
Carabiniere zincate 2.10 Lei +TVA

Sunt facute din tabla decapata si bare de otel.
Pentru picioare de stupi va rog sunati la 0724963911,pentru ca nu facem de serie .
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

albinasebes

poze cu produsele
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

albinasebes

ca o lamurire este vechea firmă dumsta, am sunat azi si mi-au trimis oferta pe mail. m-am gandit sa dau mai departe.
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

tassevasi

Minerele mi le fac singur din tabla  taiata la ghilotina si prin 4  lovituri de ciocan ,aplicate pe aceste piese ajutatoare (  metalice) dau forma nervurii minerului .
Omul se adapteaza la orce situatie .
Sanatate si numai bine :hi: :hi:

pharaonu75

Pozele astea mergeau de minune si pe topicul de inventii! Am mai invatat ceva! Cand ajung pe la stupi voi face ceva pozae cu un model de maner pe care il consider foarte usor de confectionat si de utilizat! Si mult mai rentabil/ieftin!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

 Am cumpărat mânere zincate , acum câteva zile la preţul de 4.00 lei/buc.cu T.V.A inclus .Aşa că preţurile postate pe sait nu mai sunt de actualitate. :sad: