LA MULTI ANI

Creat de miere dulce, Ianuarie 08, 2012, 03:29:21 PM

« precedentul - următorul »

miere dulce

ma numesc Alina Galan si sunt dintr-un orasel din jud. suceava .Sotul meu a avut stupi in copilarie si de gura mea acum patru ani a luat doi roi de la un cumnat si am ajuns in prezent la 35 de familii toti facuti pe cale naturala.Ce  sa va spun :este cam greu (dupa parerea mea ) dar cea mai mare placere a mea este atunci cand stau pe scaunel langa stupi si le vad cum circula la camp.Va urmaresc de mult timp pe forum dar pana in prezent nu am putut lua legatura cu voi.Va urez la toti un an nou plin de impliniri si miere cat de multa(sau mai aveti inca de anul trecut?)

pharaonu75

Bine ai venit alaturi de noi!
Fiind topicul tau personal, poti posta aici poze din stupina...

Si nu te sfii sa pui intrebari, acolo unde nu stii, pentru ca in mod sigur cineva iti va raspunde!

De unde anume esti din judetul Suceava?
Din Suceava avem cativa membri cu foarte multa experienta.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bucovineanu

Bun venit pe forum. Ne bucuram ca avem printre noi o doamna, care are curajul sa posteze pe forum. Ma bucur deasemenea ca mai am inca un conjudetean care posteaza. Asteptam cat mai multe postari interesante . Inca odata bun venit si LA MULTI ANI.

miere dulce

Ma scuzati domnule administrator sunt din orasul Vicovu de Sus jud. Suceava iar stupii ii am langa frontiera cu Ucraina deci noi avem miere ruseasca .Sunt nascuta pe 10.05.1975

pharaonu75

Citat din: miere dulce din Ianuarie 08, 2012, 03:42:45 PM
Ma scuzati domnule administrator sunt din orasul Vicovu de Sus jud. Suceava iar stupii ii am langa frontiera cu Ucraina deci noi avem miere ruseasca .Sunt nascuta pe 10.05.1975

Nu este nicio problema si nu este nevoie de scuze!
Ti-am completat eu profilul! :wink2:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi

#5
 Bine ai venit pe pagina ta , dar cred ca era bine daca puneai   numele de user si  te gaseai mai repede , asa ..........te cauti " la multi ani "
  Numai bine  :hi:

POSTASUL

bine ati venit in familia APIARDEAL  :hi: ma bucur ca creste  nr. Bucovinenilor pe acest forum , asteptam sa postati si dv. cateva poze , sa vedem si noi stupina   :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

miere dulce

Multumesc mult la toti pentru urari .Cat despre poze ,am sa incerc maine sa pun dar nu promit ca voi reusi

orbanstefan64


skypi_0040

Miere dulce , bine ai venit in club. Am intalnit acum cativa ani , in Baragan la floarea soarelui , doua femei care aveau cate un pavilion a cate 60 de familii. Foarte meseriase doamnele. Deci nu trebuie sa fii neaparat barbat ca sa fii un apicultor bun . Va doresc succes si asteptam poze. :hi:

mape 48-petru manea

pentru ca d-nul Romikele mi-a pomenit numele scriu ce am mai scris
intr-un an am invatat sa pun poze si filme aici pe forum intreband in stanga si dreapta  pe forum sau pe M.P.
NU ESTE GREU

miere dulce

incerc sa pun si eu o poza

miere dulce

mai una

miere dulce

sunt facute astazi

miere dulce

magaziile care asteapta vara