Fundația/ Asociația APIARDEAL

Creat de D006, Ianuarie 12, 2014, 05:47:09 PM

« precedentul - următorul »

daniel.arad


alexutu

00007

D006

ce faceti baieti , ii dati drumul la treaba ???

Cristel

Pentru constituirea unei fundatii este necesar sa se faca dovada la constituire ca are un patrimoniu egal cu 100 de salarii minim brute pe economie...  Daca sunt active, trebuie o expertiza...
E de preferat o asociatie...
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

iulian61


sorinma

Si eu sunt interesat daca sunt acceptati  si incepatorii.
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

cipik

Eu nu vad o problema aparteneta la o asociatie doar daca ai un număr de minim xxxx stupi si minim xx ani de experienta. Din potriva este benefic pt toti acest lucru din prisma faptului ca se transmit informati de la uni la alti.
Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

romikele

Vom primi si apicultori cu un singur stup.
Principalul e sa vrea sa invete, sa obtina informatii, sa progreseze si sa faca bani  :yes:

paul1

Primiti si catastrofe vecini cu cataclismul, in materie apicola ??? :yahoo_cry: :yahoo_cry: :yahoo_cry:
Doar intreb !  :hi:

pharaonu75

Citat din: paul1 din Decembrie 11, 2014, 12:59:36 PM
Primiti si catastrofe vecini cu cataclismul, in materie apicola ??? :yahoo_cry: :yahoo_cry: :yahoo_cry:
Doar intreb !  :hi:

De ce, stii tu pe cineva? =)) =))
Paule, daca pui totul la suflet, iti faci singur viata amara.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

virgiliu

asociație cu mai multe filiale (pe zone), de acord, mă înscriu

stefanm

 
Citat din: romikele din Decembrie 11, 2014, 12:17:07 PM
Vom primi si apicultori cu un singur stup.

Dar cu o singura  albina?  :)
cea ce stiu e ca nu stiu nimic! Socrate

cipik

Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

sorinma

Citat din: cipik din Decembrie 11, 2014, 09:08:39 AM
Eu nu vad o problema aparteneta la o asociatie doar daca ai un număr de minim xxxx stupi si minim xx ani de experienta. Din potriva este benefic pt toti acest lucru din prisma faptului ca se transmit informati de la uni la alti.



Cipik...Vad ca ai pus 4 de x la nr de stupi si 2 de x la ani de experienta...  :P trantorii trebuie sa aiba si aripi?
Romikele...in plus imi mai si place sa lucrez cu ele.Ne trimiti anu asta formularul de inscriere?
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

scorpyon 73

Citat din: romikele din Decembrie 11, 2014, 12:17:07 PM
Vom primi si apicultori cu un singur stup.
Principalul e sa vrea sa invete, sa obtina informatii, sa progreseze si sa faca bani  :yes:
atunci e loc si aspiranti spre incepatori(ca mine ) nene MIHAI?
MERIT ,VREAU SI POT MAI MULT.