ce doresc si ce propun apicultorii in 2010

Creat de ioanardelean55, Decembrie 30, 2009, 11:58:14 PM

« precedentul - următorul »

ioanardelean55

Planuri ptr .2010, ,,,productie,imultire, pastoral,dotare,e.t.c.
prouneri ,,dorinte,,activitatea apicola,  pastoral , colaborari, diverse ,

filip

Sa nu uitam de cei dragi.
Niciodata nu e prea tarziu,incercati tehnologia moderna.
Privind in urma ma regasesc in persoanele din filmulet.
[youtube=600,480]http://www.youtube.com/v/8HDM6ERbBKA[/youtube]
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

In doresc ca in 2010 sa scap de anonimii  de forum ! ori sa devina oameni cu identitate ori sa dispara in padure acolo unde ai nevoie doar de instincte primare si nu de personalitate.
Pe plan apicol imi doresc cel putin dublarea cifrei de afaceri

D006

Este foarte simplu. Dai masca de apicultor deoparte.Si lasi sa se vada adevarata fata de procesator.Scapi astfel de toti anonimii disparand de pe forum si dublezi cifra de afaceri colectand miere la vedere pentru Ghiolban.Succesuri.

D006

Eu zic ca pentru anul 2009 , 2000 de tone achizitionate nu este rau !   :hi:

orbanstefan64

eu nu am nimic cu nimeni si nici cu dl dragos nici cu anonimii dar frumos ar fi daca e posibil prezentativa fiecare  cum am facut o si uni dintre noi  si atunci cred ca tot forumistu vede altfel problema :nod:

orbanstefan64


orbanstefan64

ce dracu sa mai spun d ne iartama ca daca ma luati dupa udmr am puso  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

orbanstefan64

dl roman e cumva vreo confuzie  sa ce ????????? :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

D006


orbanstefan64

de unde ziceti de la stinga la dreapta sau invers  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl

orbanstefan64


orbanstefan64

Citat din: romikele
Citat din: orbanstefan64ACESTIA SINTEM NOI :smile:  :)  :uimit:  :hi:
Eu sunt ala cu ochelari, ceilalti cine sunt? :smile:  :hi:
//edit.
... cred ca mata esti ala de da din mana :)  :rotfl:
si acum ce sa si fac nevasta o duso la scoala pe ficamea la bv am ramas singur si  dau putin din mina doar no fi singurul dintre cei fara ochelari :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

ioanardelean55

Citat din: dragos2006Eu zic ca pentru anul 2009 , 2000 de tone achizitionate nu este rau !   :hi:

de la cine !!!nu-i vezi cum se leagana si dau din maini !!!!!! uni avem ochelari ,,,,,,,
ce sa mai zic ,,,o fi vreo alta elita a apiculturii pe care se poate conta ... :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:

D006

Acum sa nu crezi ca apicultura romana se rezuma la forumuri  !
  Cunosc stupari care dau la  Dobre cel putin 50 de tone pe an , asta de la o singura familie de stupari !!
Stii care culmea : Dobre mai are pe stoc doar 100 de tone , in curand intra in criza de miere !