- Sărbătoarea mierii 2016 - Blaj, ediția a IX-a 19-20 martie

Creat de orbanstefan64, Martie 15, 2016, 07:36:08 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64


MirceaCalin

Citat din: Dan Pașca din Martie 18, 2016, 01:33:58 PM
!!!!!  Merge cineva dintre colegi maine la ,,TARGUL MIERII BLAJ ",  ?   Eu am vorbit cu domnul Balasbebe si am zis sa ne intalnim la o cafea,daca mai vin si altii eu zic ca ar fi constructiv sa stam jumate de ora la taclale.  :coffee:   :-c

Eu am un drum în zonă şi s-ar putea să ajung !

Dan Pașca


albinasebes

"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

MirceaCalin

Plec din Cluj pe la 8:30 şi trebuie să ajung întâi în Alba; de acolo mă întorc şi din Teiuş o iau spre Blaj.
Nu ştiu sigur când ajung că am maşină cu şofer (cumnatu')...

Dan Pașca

Eu sper sa ne intalnim in jur de 11, 12.  Eusunt nevoiet sa ma intorc in jur de 15 la Alba

albinasebes

Am fost trei ore la targ, in general am gasit ce am dorit, mai putin rame. Mi-au parut cam scumpe, mai caut prin zona. In schimb am cumparat un dispozitiv de insarmat pe orizontala, sper sa merite investitia.
Vremea s-a stricat dupa ora 3, si s-a cam golit si targul.
Cei care ati ajuns si pe la conferinte poate ati reusit sa inregistrati ceva.
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

orbanstefan64

super organizare  :bravo:

orbanstefan64

 =D>

dandy.tm

   Salutare
Am fost si eu,super organizare marfa multa,nu am inteles de ce au urcat preturile fata de anul trecut,2015 am cumparat foita de plastic 3/4 cu 3 lei anul asta 4 lei.

bucovineanu

S-or fi scumpit adaosurile, pentru ca ceara a ramas la acelasi pret.  :smile:

orbanstefan64

 :bravo:

orbanstefan64

 =D>

orbanstefan64

 :bravo:

orbanstefan64

 :bravo: