"Targul pentru un Viitor Sanatos" Cluj-Napoca 2012

Creat de centrulapicol, Ianuarie 31, 2012, 09:33:58 PM

« precedentul - următorul »

centrulapicol

Asociatia Crescatorilor de Albine din Transilvania (ACAT), in colaborare cu Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara (USAMV) din Cluj-Napoca si Viitor Sanatos Grup, au deosebita placere de a va invita la "Targul pentru un Viitor Sanatos" Cluj-Napoca 2012.
Evenimentul va avea loc la Casa de Cultura a Studentilor din Cluj-Napoca in perioada 3 - 4 martie 2012.

Pentru inscrieri si informatii:
E-mail: [email protected]
Tel.: 0744 98 65 59 - secretariat Viitor Sanatos Grup
Cu stima
                          ing. Radu Pandrea

centrulapicol

#1
"Targul pentru un Viitor Sanatos" Cluj-Napoca 2012 ofera posibilitatea expozantilor de a isi face cunoscute produsele prin promovarea acestora in Catalogul evenimentului. Tariful pentru un anunt in format A5 este de 100 lei iar pentru un anunt in format A4 costul este de 200 lei. Cei interesati sunt rugati sa trimita macheta in format vectorial, la adresa de e-mail [email protected], pana cel tarziu la data de 22 februarie 2012.

Cu stima
                          ing. Radu Pandrea

Bătrânul


Bătrânul

#3
Dupa ce am aflat ca taxa de participare este de 7000000 adica saptemilioane lei am decis ca nu vom participa  :mad: Numai pentru brosura cu programul se cere 2000000 adica douamilioane de lei. Dupa voi astia sint intregi la minte??? :rusine: :rusine: :rusine:

POSTASUL

#4
Citat din: Bătrânul din Februarie 20, 2012, 04:56:12 PM
Dupa ce am aflat ca taxa de participare este de 7000000 adica saptemilioane lei am decis ca nu vom participa  :mad: Numai pentru brosura cu programul se cere 2000000 adica douamilioane de lei. Dupa voi astia sint intregi la minte??? :rusine: :rusine: :rusine:
drept dv va plangeti   :roll:   :rotfl:  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

centrulapicol

Citat din: Bătrânul din Februarie 20, 2012, 04:56:12 PM
Dupa ce am aflat ca taxa de participare este de 7000000 adica saptemilioane lei am decis ca nu vom participa  :mad: Numai pentru brosura cu programul se cere 2000000 adica douamilioane de lei. Dupa voi astia sint intregi la minte??? :rusine: :rusine: :rusine:

Ce brosura cu programul...? Nu facem nici o brosura. Iarasi iti etalezi talentele?
Cu stima
                          ing. Radu Pandrea

Bătrânul

Deci CIT ESTE TAXA DE PARTICIPARE FARA BANCHET ??? =))

dedu

Am fost acolo in 2011,a fost foarte frumos si foarte multi vanzatori-cumparatori de produse apicole,credeti-ma,daca vreti sa cumparati produse apicole ieftine acest targ este sansa voastra(este o sansa si pentru comercianti de a vinde marfa).
Voi participa si eu,am de gand sa cumpar vreo 10 colectoare de polen.
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

D006


orbanstefan64


roi_ag


roi_ag


cristifader

De la 10 la 17.00 .

Astazi, prima zi imbulzeala mare.. multi apicultori care stateau chiar si la rand pentru faguri, echipamente, etc. 
Frumos.. parca simti un pic de primavara cand auzi "zumzait" de stupar ;)


dedu

 :new:
Citat din: orbanstefan64 din Februarie 26, 2012, 10:35:50 PM
da da si inca cu dedicatie =)) =)) =))

Nu va inteleg gluma dar cred ca incep sa pricep alte lucruri  :uimit:
Am fost azi la targ in Cluj,frumos organizat si lume multa.
Am luat 10 kg foite,hrana proteica si colectoare pentru propolis,nu prea ieftine dar nici scumpe!!!
Cine este in trecere maine prin Cluj parerea mea este sa mearga,au ce vedea!!!
ROI_AG-poti merge de dimineata pana pe la 5-6,azi pe la 5 inca mai era lume!
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

roi_ag

Am fost de dimineata.Aglomeratie mare.Doamne ce de stupari mai sunt in ROMANIA.La toate targurile la care am fost ,lume multa.
Cumparat maruntisuri in special ptr. cresterea matcilor.Poze nu am facut ca am uitat sa iau aparat de acasa.Am vazut pe cineva
care poza poate o sa puna ceva poze.Poate o sa mai trec maine dimineata.