Funcționare forum

Creat de romikele, Noiembrie 07, 2014, 08:41:53 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Imediat ce vom rezolva cu hostingul, avem pregatite cateva surprize pentru membrii Apiardeal, pentru a le rasplati rabdarea greu incercata in ultimele zile. Cum spunea o cunoscuta reclama, "Viitorul suna bine!"    :hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

MirceaCalin

Mulţumiri si spor la treabă, domnilor !

bismark

   Ok, mare sef,rabdare este vad ca se gasesc si ajutoare.Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

romikele

Eu mulțumesc domnilor bismark si mape 48-petru manea pentru sponsorizare, cu ajutorul căreia am reușit achiziționarea domeniului apiardeal.com și am achitat găzduirea pentru o lună, de probă.
Daca totul merge bine, extindem pe 3, 6 sau 12 luni.
Taxa e de doar 25 de lei/lună, pentru 250 de GB spațiu de stocare.

:thanks: :yes: ^:)^

romikele

Citat din: pharaonu75 din Noiembrie 24, 2014, 04:51:48 PM
Imediat ce vom rezolva cu hostingul, avem pregatite cateva surprize pentru membrii Apiardeal, pentru a le rasplati rabdarea greu incercata in ultimele zile. Cum spunea o cunoscuta reclama, "Viitorul suna bine!"    :hi: :hi:

Cu hostingul s-a rezolvat, sper să nu mai apară probleme!

bucovineanu

Acum merge foarte bine. Daca se mentine asa e excelent.

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

apivasmob

Pune te rog contul in care se pot vira bani pentru chiria lunara a forumului.Chiar si pe prima pagina nu neaparat pe aceasta.
Sanatate tuturor apicultorilor

romikele

#53
RO10 RZBR 0000 0600 0891 8975
Raiffeisen BANK Rm. Sarat
Titular Roman Mihai

:thanks: :hi: ^:)^ =D>

Kov iulian

#54
Citat din: romikele din Noiembrie 24, 2014, 09:50:46 PM
RO10 RZBR 0000 0600 0891 8975
Raiffeisen BANK Rm. Sarat
Titular Roman Mihai
.........

:thanks: :hi: ^:)^ =D>
Aoleu  :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:

S-a "luat" mai mult decat trebuia, dar oricum stiu nemtii si americanii si cate gauri la chiloti avem  =))

Kov iulian

Citat din: Kov iulian din Noiembrie 24, 2014, 10:00:26 PM
Citat din: romikele din Noiembrie 24, 2014, 09:50:46 PM
RO10 RZBR 0000 0600 0891 8975
Raiffeisen BANK Rm. Sarat
Titular Roman Mihai
.........

:thanks: :hi: ^:)^ =D>
Aoleu  :uimit: :uimit: :uimit: :uimit:

S-a "luat" mai mult decat trebuia, dar oricum stiu nemtii si americanii si cate gauri la chiloti avem  =))
:rotfl: :rotfl:

romikele

După cum deja cred că ați observat, după o săptamână agitată, am reintrat în normalitate, cu haine noi și în casă nouă, adica domeniul apiardeal.com plus găzduirea pe un server performant.

Domeniul apiardeal.ro, care între timp a revenit la viață, rămâne în arhivare pe moment și va reveni la postări odată terminată sincronizarea și după ce voi putea seta să folosească aceeași baza de date, pentru a nu apărea diferențe.

În zilele ce urmează echipa tehnică va trece la  verificarea topicurilor de interes, repararea posturilor și a linkurilor defecte, rezolvarea atașamentelor lipsă, etc.

Eu voi reorganiza secțiunea VIDEO, care v-a putea fi accesată pe modelul filmelor lui Dan Mărgărit.

Să fim sănătoși, că le rzolvăm pe toate.

Mulțumim celor care au contribuit sau vor contribui  financiar la plata hostingului pentru perioada următoare a domeniului apiardeal.com (momentan apiardeal.ro are găzduirea asigurată pentru următorii 50 de ani, sper ca între timp să se rezolve definitiv problemele tehnice de pe xhost.ro & Blue Pink.ro).
Dacă va fi necesar mut si acest domeniu pe alt server, dar momentan nu e cazul.

Vyktor

Doua luni voi fi "gazda" d-voastra :hi:

romikele


MOTANUL

In concluzie sa mai avem rabdare?? La mine a disparut avatarul si nu stiam daca sa pun altul sau sa mai astept.
Asa cum a scris toata lumea forumul se misca acum f. bine.
70 de stupi la Cernica;<br />Stupina mea: http://forum-discutii.apiardeal.ro/index.php?topic=7571.0