Magazin Apilogistic in Slobozia

Creat de stefy.costea, Iunie 17, 2011, 12:49:27 PM

« precedentul - următorul »

stefy.costea

In sprijinul apicultorilor am deschis un magazin apicol in Slobozia
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

pharaonu75

Asa cum spune si numele, in magazin se poate gasi intreaga logistica pentru practicarea apiculturii!

:bravo: =D> =D> =D> :bravo:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


D006

..in ce zona in Slobozia, este magazinul dvs...?..

pharaonu75

Magazinul se afla in Piata Agroalimentara (piata mare), in complexul numit Ciuperca!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

Grozav , o sa trec si eu saptamina viitoare pe acolo sa cumpar un pachet de rame .

Marek

Mult succes va doresc si eu. Am si cateva intrebari pt dvs. Ma intereseaza cu ce firme lucrati? ce populatie are Slobozia? mai sunt si alte magazine in zona, cu profil apicol bineinteles? Mi-am mai exprimat dorinta de a deschide un magazin apicol si m-ar ajuta aceste informatii.

happy

Deja am spart pusculita si am cumparat stup vertical pe 12 rame cu fund antivaroa!Pretul destul de bun 175lei  :bravo: Saptamana viitoare sper sa termine de amenajat ,inca nu erau gata rafturile cu produse.Sper sa-l vopsesc saptamana viitoare si sa cumpar un roi sa apuce sa se dezvolte!
http://hapy.sunphoto.ro/
Lumea nu ar exista fara albine!