CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Adrian Roman

 :happy_birthday: : sampanie: si toata sanatatea si fericirea din lume !!!

prisecarul

MULTUMESC PENTRU URARI SI LA RANDUL MEU VA DORESC TOT BINELE DIN LUME!
:thanks: :thanks: :thanks:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

stefan1

  Si eu multumesc tuturor celor care m-au felicitat. Aceleasi ganduri bune pentru toti forumistii.
     :thanks:   :i_love_you:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

soadi

  :wink: IERI a implinit si "moshul" 35 de ani. LA MULTI ANI !...MIE !  :happy_birthday: :birthday: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

pharaonu75

LA MULTI ANI Geaklone! : sampanie: :birthday: :happy_birthday:

Daca iti completai data nasterii la profil, cu siguranta primeai felicitari de la colegii de forum!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

soadi

Citat din: pharaonu75 din August 29, 2011, 09:07:45 AM
LA MULTI ANI Geaklone!  sampanie birthday happy_birthday

Daca iti completai data nasterii la profil, cu siguranta primeai felicitari de la colegii de forum!
Citat

:new:
Pana azi-dimineatza am avut profilul completat. Azi, dupa ce am realizat ca nu toti suntem "membri" ci doar "numere", ...am hotarat sa sterg profilul...ca nu-si are rostul.
LA MULTI ANI! si lui danny@bixu (36), ca si a lui a fost ziua ieri.  : sampanie:
Gata cu "dreptul la replica". Sa trecem la lucruri mai bune.

Bătrânul

STEFAN 1 si PRISECARUL asa va trebuie daca ati pus  ziua de nastere exact cind ieram la cazanul dee TUUUICA ! :rusine: Nu am vazut ca este ziua VOASTRA , a doi dintre CEI MAI BRAVI  forumisiti.  ^:)^ ^:)^ Cu intirziere dar va rog primiti imbratisarea mea , prietenia mea , si LA MULTI ANI ! =D> =D> =D> : sampanie: : sampanie:

stefan1

  Multumesc pentru cuvintele frumoase!   :hi:

 
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Chiar daca este putin cam tarziu, LA MULTI ANI pentru Paul Sasu (44), sorin320 (38), ciobi79 (32)
:happy_birthday: :birthday: : sampanie: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: pharaonu75 din Septembrie 05, 2011, 11:04:59 AM
LA MULTI ANI, fotomiracol (43)
: sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
pe fotomiracol, il cheama cezar, e brailean, incepator, poliuretanist si coleg de pastoral

LA MULTI ANI!!

la el nu merge cu beuturici, da-i cafea si l-ai castigat
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

pharaonu75

Astazi este ziua lui stefanescu (59)!
LA MULTI ANI, domnule Nicu, multa sanatate dvs si familiei,  :bzz: :bzz: :bzz: harnice si butoaie pline!
: sampanie:  :birthday: :happy_birthday:  :birthday: : sampanie:

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube