CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

gheghe

                                            LA   MULTI  ANI  !   @};-

sas angelica

Multumesc pentru gandurile bune. Si pentru urari. Si pentru dedicatie. Si pentru flori. Va pup pe toti. Na, c-ati reusit sa ma emotionati...


                                                                                         :thanks:
Carpe diem!

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Florin-braileanul (FlorinI)

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

iftimie

La multi ani,stimata doamna! @};- @}; @};- si un  :birthday:
oricind la dispozitia apicultorilor ,in vedere construirii unei remorci,platforme sau container apicol,proiecte omologare RAR,livrare piese schimb si de cirlige de remorcare!

GIMS

orbanstefan64


tassevasi

       LA MULTI ANI ANGEICA !

     :birthday:

sas angelica

va multumesc tuturor. si, va intorc urarile.
:thanks:    :i_love_you:
Carpe diem!

sas angelica

Carpe diem!

Adrian Roman

LA MULTI ANI SARBATORITILOR !!! Doamnei , o viata minunata, precum zambetul ei din avatar !!! :nod: @};- %%- :birthday: :bzz: :bzz: :bzz: :happy_birthday:

pharaonu75

Vin si eu cu ceva urari, desi sunt in intarziere!
La multi ani, Angelica, sanatate, noroc si bunastare!
:happy_birthday: :birthday: @};-
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

sas angelica

Citat din: Adrian Roman din Martie 14, 2011, 11:04:03 PM
LA MULTI ANI SARBATORITILOR !!! Doamnei , o viata minunata, precum zambetul ei din avatar !!! :nod: @};- %%- :birthday: :bzz: :bzz: :bzz: :happy_birthday:

multumesc frumos. o sa te dezamagesc: zambetul din avatar este al fiicei mele.
sa pun o poza cu mine si cu fratele meu la targ la cluj ca sa nu mai existe substituiri de persoane

:thanks:
Carpe diem!

sas angelica

Citat din: pharaonu75 din Martie 15, 2011, 11:46:54 AM
Vin si eu cu ceva urari, desi sunt in intarziere!
La multi ani, Angelica, sanatate, noroc si bunastare!
:happy_birthday: :birthday: @};-

Urarile nu sunt niciodata cu intarziere. Ti le intorc cu drag. Si, daca ajungi in zona mea, te invit la o  :coffee: sau la o  :beer:. La alegere.
:thanks: :hi:
Carpe diem!

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64