Despre falsele valori si incompetentii de langa noi

Creat de D006, Decembrie 03, 2014, 10:02:11 PM

« precedentul - următorul »

D006

Mie unul imi place de Paul , mai calca el in străchini dar e baiat simpatic .

pharaonu75

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 28, 2015, 09:16:57 PM
Mie unul imi place de Paul , mai calca el in străchini dar e baiat simpatic .

Paule, nu-i a buna... abia acum te pandeste pericolul, pentru ca a spus Dragos ca ii place de tine, ca ii esti simpatic... sa vezi cate critici vei primi, pentru ca esti perieten cu Dragos, sau ca ai spus ca ai fost de acord cu el in vreo privinta... =)) =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

cristian bh

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 28, 2015, 09:16:57 PM
Mie unul imi place de Paul , mai calca el in străchini dar e baiat simpatic .
Adica,lui i-ai sters din "mapa profesionala" calificativul.......calamitate? 
=)) =)) =))

D006

Caut dusmani noi , cei vechi au inceput sa ma iubească !

cristian bh

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 28, 2015, 09:43:00 PM
Caut dusmani noi , cei vechi au inceput sa ma iubească !
Asta-i PLAGIAT!
Te spun lu bals!
=)) =))

D006

Si Bals l-a preluat de pe FB , ai prins smecheria ?   :wink2:

cristian bh

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 28, 2015, 10:06:09 PM
Si Bals l-a preluat de pe FB , ai prins smecheria ?   :wink2:
Da,......bals a patentato dincolo,
si tu ai zis,.......
sa nu ti-o ia cineva nainte aici!
=)) =)) =))

valter

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 28, 2015, 09:16:57 PM
Mie unul imi place de Paul , mai calca el in străchini dar e baiat simpatic .

Daca ar fi dragoste, unde s-ar incadra?
Platonica?
Crestina?
Ori pamanteasca...
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

D006

o dragoste părinteasca , asa ca de la tata la fiu.

PS, Era sa mai scriu eu ceva dar o pastrez Valtere doar cand vom sta la un șpriț.

valter

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 28, 2015, 10:54:07 PM
o dragoste părinteasca , asa ca de la tata la fiu.

PS, Era sa mai scriu eu ceva dar o pastrez Valtere doar cand vom sta la un șpriț.
N'teles. Esti in grafic.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

paul1

Hai sa lamurim putin ...relatia cu Dragoshelu ! :razz:
Nu-i singurul loc unde o spun ... spre deosebire de multi,Dragoshelu a aratat cam tot din stupina lui si bune dar mai ales rele, supunadu-se de bunavoie criticilor. Putini spre deloc au facut ceea ce a facut Dragos prezentand familia de albine pe intreg sezonul si mai ales lucrarile aferente. Foarte multi, cu precadere incepatori ,au avut de invatat macar ABC-ul apiculturii de la Dragos. Si pentru acest lucru ... IL RESPECT !
In alta ordine de idei, Dragoshelu este un tip care iubeste oamenii ! ... Buna ziua OAMENI BUNI , este mesajul de intampinare la aproape fiecare filmulet postat, lucru care spune multe despre ... personalitatea sa ! Faptul ca mai scapa boii prin porumb cateodata, eu cred ca de multe ori o face intentionat pentru a mai da putina culoare discutiilor de pe forumuri si de ce nu .... pentru a se evidentia ! Face si asta parte din personalitatea sa .
Personal, m-a cumparat pe viata cu celebra  sintagma ... CATASTROFA VECIN CU CATACLISMUL !  :rotfl: Indiferent ce-o mai zice de acum inainte .

pharaonu75

Citat din: paul1 din Ianuarie 31, 2015, 08:31:23 AM
Hai sa lamurim putin ...relatia cu Dragoshelu ! :razz:
Nu-i singurul loc unde o spun ... spre deosebire de multi,Dragoshelu a aratat cam tot din stupina lui si bune dar mai ales rele, supunadu-se de bunavoie criticilor. Putini spre deloc au facut ceea ce a facut Dragos prezentand familia de albine pe intreg sezonul si mai ales lucrarile aferente. Foarte multi, cu precadere incepatori ,au avut de invatat macar ABC-ul apiculturii de la Dragos. Si pentru acest lucru ... IL RESPECT !
In alta ordine de idei, Dragoshelu este un tip care iubeste oamenii ! ... Buna ziua OAMENI BUNI , este mesajul de intampinare la aproape fiecare filmulet postat, lucru care spune multe despre ... personalitatea sa ! Faptul ca mai scapa boii prin porumb cateodata, eu cred ca de multe ori o face intentionat pentru a mai da putina culoare discutiilor de pe forumuri si de ce nu .... pentru a se evidentia ! Face si asta parte din personalitatea sa .
Personal, m-a cumparat pe viata cu celebra  sintagma ... CATASTROFA VECIN CU CATACLISMUL !  :rotfl: Indiferent ce-o mai zice de acum inainte .

=)) =))

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 28, 2015, 09:43:00 PM
Caut dusmani noi , cei vechi au inceput sa ma iubească !
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006


orbanstefan64


D006