Filme

Creat de G. Iulian, Decembrie 09, 2014, 09:00:00 PM

« precedentul - următorul »

G. Iulian


dan sebastian

Mi-a placut filmul, in special lanteta de transvazare, dar urmarindu-l de pe tableta nu am putut da si traducerea, iar germana nu e o limba pe care sa o cunosc.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

mape 48-petru manea

Cum se da si traducerea ?

dan sebastian

Daca esti pe pc ai in dreapta jos, subtitles. Prima data activezi in germana. Apoi apesi pe acelasi buton si dai translate romanian.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Kiwi Bee

La acest film nu ati da acel iconas parca "CC". Eu sint laptop si la alte filme am acel iconas in fereastra din youtube.

stefanescu

Nici eu nu am acea iconita pentru subtitrare.  :sad:
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

albinasebes

pe la minutul 30 am vazut un model de lada cu spatiu in fata cu aerisiri pt transport. o idee interesanta, nu stiu cat de practica este.
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

pharaonu75

Citat din: albinasebes din Decembrie 11, 2014, 02:50:28 PM
pe la minutul 30 am vazut un model de lada cu spatiu in fata cu aerisiri pt transport. o idee interesanta, nu stiu cat de practica este.

Era lada ex-profului de mate, Ioan Ursu... nemtii astia copiaza tot... nu sunt in stare sa inventeze si ei ceva, ci fura de la romanasul nostru! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

G. Iulian


G. Iulian

www.youtube.com/watch?v=CfuQXa5rUP0

Year of BeeKeeping Episode 2 Building New Hives

G. Iulian

www.youtube.com/watch?v=9Cd7IjdMpdI

Year of BeeKeeping Episode 3 Box Style Hive

G. Iulian


G. Iulian

www.youtube.com/watch?v=lLJb-whedH4

Year of BeeKeeping Episode 5 First Full Inspection of the Season

G. Iulian

www.youtube.com/watch?v=ghjNKB2eLXo

Year of BeeKeeping Episode 6 Slight Change of Plans

G. Iulian

www.youtube.com/watch?v=cYlabYFg-pQ

Year of BeeKeeping Episode 7, I Need Drones