Sa radem putin

Creat de Bătrânul, Februarie 06, 2009, 06:41:57 PM

« precedentul - următorul »

D006

as face si eu o urare cu ocazia acestei zile dar mai bine ma abtin ! :dinti:

D006

si totusi ... sa zambim ...
[youtube=600,480]http://www.youtube.com/v/atf6KdyBpIc[/youtube]

Bătrânul

Mai Dragos taranul asta sigur nu e Maramuresean si probabil sa mutat in curind in transilvania si Pisti sigur nu e secui ca altfel  :rotfl: iar fi aratat :finger:

D006

va  doresc???am  uitat 
se  mai  intampla
o  fi  ziua lor :rusine:  :rusine:

D006

soferul   si  discutia  nunti 
eraunu  cu  masina  intro  intersectie
si  vb  despre  nunta  da  sa  plece  vorbeau despre  cine  vine  la  nunt  din  partea  lor  asat   se  vb  in  spate  iar  unul  zise  din  partea   mea  nu  vine  nimeni  ir  sofewrul   crezand  ca  din   partea  dreapta  nu  vine  trecu  si   facu   accident :dinti:  :dinti:  :dinti:  :dinti:  :dinti:  :rotfl:  :mad:

Bătrânul

Itic si Srul merg pe strada si intilnesc o gramada de baligar de cal, Itic se apleaca ia o bucata priveste o gusta si zice... Mai Strul asta e baliga de cal . Se  apleaca si Strul ia si el obucata , il priveste , il gusta si zice.... Mai Itic ai dreptate intr-adevar asta e balica de cal, noroc ca nu am calcat in ea.

sorin tm

un cuplu sot sotie  urca scarile la bloc sotia in fata iar el in spate si el se uita la fundul ei si ii spune ma muiere ai facut un fund ca o masina de spalat, ea nu spune nimic ajung acasa ea face de mancare mananca  pe urma se pun in pat se uita la tv   iar barbatul o tot mangaie pe nevastasa si se tot freaca de ea si la un moment dat ii cere sotiei sa faca sex cu el si ea spune  dar tu crezi ca o sa dau drumul la masina pentru carpa ta a mica, spalati-o cu mana. :rotfl:  :rotfl:

stefan1

Aseara la cinematrograf a fost o pana de curent. Am stat cu inima stransa vreun sfert de ora.
- Si nu s-a produs panica?
- Panica s-a produs cand s-a aprins din nou lumina.
  - Aveti cartea "100 de metode care te invata cum sa traiesti numai din salariul propriu"?
  - Regretam, s-a epuizat. Dar va oferim alta la fel de utila: "Basmele romanilor" de Petre Ispirescu.
  30 de barbati si o femeie naufragiaza pe o insula pustie. Dupa 30 de zile, femeia, scarbita de ce facea, se sinucide. Dupa alte 30 de zile, barbatii, scarbiti de ce faceau, o ingroapa. Dupa alte 30 de zile, barbatii, scarbiti de ce faceau, o dezgroapa.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

D006

Barbatul: In sfarsit. Am asteptat asta atata timp.
Femeia: Vrei sa plec?
Barbatul: Ai inebunit? Nici sa nu te gindesti la asta.
Femeia: Ma iubesti?
Barbatul: Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: M-ai inselat vreodata?
Barbatul: Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: Ai inebunit?
Femeia: Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: Da!
Femeia: Iubitule!
si acum citeste de jos in sus

D006

bun  banc dl  olteanu

D006

nione   sa  dus  la  concert  si  canta  ioane  ioane  sa  stricat  statia   nioane  era  in  ultimul rand si se   auzea nioane  nioane
find in  bucurest  elzice  ce  draq   si  altia  imi  stiu  porecla :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

D006

Doua prietene, ambele virgine, isi povesteau una alteia tot ce faceau . Una dintre ele pleaca in vacanta la Mamaia si, cand se intoarce, nu mai e virgina. Cealalta o intreaba:
- Cum e? Povesteste-mi tot!
- Prima data este oribil, doare de nu-ti imaginezi. Dar apoi e nemaipomenit!
- Cam ce fel de durere e? Ca durerea de cap, de stomac?
- Nuuuuu, nici vorba!
- Atunci cum? Ca durerea de spate, de masea, de urechi?
- Da! E ca durerea de masea!
- De ce e ca durerea de masea?
- Pentru ca te doare, dar nu vrei sa ti-o scoata!
Un tata afla ca fiica sa este gravida in luna a patra.
- Fata mea, unde ti-a fost capul ?
- Sub volan, tata, raspunde fata.
Intra intr-o banca un individ mascat, cu un pistol in mana si striga:
- Nu misca nimeni. Acesta este un jaf, am o arma si nu mi-e frica sa o folosesc!
Toata lumea ramane inmarmurita de groaza. Tipul se duce la o caserita si ii spune:
- Doamna, o sa te impusc pe loc!
Tipa speriata il roaga:
- Domnule, va rog, nu! Am copii acasa, fac orice numai nu ma impuscati.
Tipul spune:
- Da? Chiar faci orice ca sa nu te impusc? Atunci fa-mi repede un sex oral.
Tipa se impotriveste prima data, dar la amenintarile individului face cele solicitate. Dupa ce termina, tipul foarte fericit isi scoate masca de pe fata si-i spune ranjind:  -Ai vazut nevasta ca se poate? Erai tare revoltata acasa!
Un cuplu, noaptea in parc, pe o banca.
Ea:
- Iubitule, scoate-ti ochelarii. Imi agati dresurile.
Dupa 5 minute:
- Iubitule, pune-ti inapoi ochelarii, ca ai inceput sa lingi banca.

Bătrânul

Un banc secuiesc !: "AndreiRN ! La voi in ce luna este februarie ???  Cind trimitem pe Filip sa-ti altoieasca ciresi ? :hi:

filip

Batranul,
Asta nu-i banc am ajuns la stupi si vremea nu-mi permitea sa umblu in ei asa ca am preferat sa altoiesc.Am mai altoit si in alti ani si s-au prins deci nu era ceva iesit din comun.Ciresul se altoieste devreme,Marul si Parul in MARTIE.
O sa mai postez si alte ispravi. :rotfl:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Citat din: Batrinul
"AndreiRN ! La voi in ce luna este februarie ???
Cind trimitem pe Filip sa-ti altoieasca ciresi ? :hi:
Prea cald pt ciresi.  :sad:
Dar mai spre munte se fac.
Avocado e cel mai profitabil pom pe aici.