Apivirol forte romvac si Apivirol de la dulcofruct

Creat de gabiiasi, Martie 10, 2018, 08:27:37 PM

« precedentul - următorul »

gabiiasi

Azi la targul de la Iasi am cumparat un bidon de 5l de Apivirol de la dulcoftuct si nu stiu daca are aceeasi compozitie ca cel de la Romvac. La pret e mai ieftin cu 15 ron. Nu am stiut ca este si Apivirol de la dulcofruct credeam ca fac doar cei de la Romvac.

bmdna

Parerea mea e ca nu conteaza de cine e produs. Efectul e cam acelasi. E ca si cristalale Swarowski pentru un telefon mobil. Daca il folosim pentru vorbit, nici nu strica nici nu ajuta. Daca il folosim pentru altceva...
Daca totul a iesit bine, inseamna ca ai gresit undeva!

gabiiasi


romikele

Citat din: gabiiasi din Martie 10, 2018, 08:27:37 PM
Azi la targul de la Iasi am cumparat un bidon de 5l de Apivirol de la dulcoftuct si nu stiu daca are aceeasi compozitie ca cel de la Romvac. La pret e mai ieftin cu 15 ron. Nu am stiut ca este si Apivirol de la dulcofruct credeam ca fac doar cei de la Romvac.
Apivirolul de la Dulcofruct este testat si a dat rezultate foarte bune. Poate fi folosit cu incredere.

gabiiasi

Multumesc de raspuns am sa-l folosesc, sanatate.

romikele

Citat din: gabiiasi din Martie 12, 2018, 07:23:01 PM
Multumesc de raspuns am sa-l folosesc, sanatate.
O vizita la firma Dulcofruct si o discutie cu dl. Razvan Ciubotaru poate lamuri mai multe aspecte.
Nu fac reclama, ci doar va prezint calitatea produselor unei firme serioase, cu exporturi in multe tari din lume.
Personal folosesc retete clasice, home made, pe baza de zahar si miere...

hur

Salutari tuturor. Sunt incepator si as vrea sa stiu in ce perioada se administreaza Apivirol si cum se face cel mai bine. Multumesc
Pot totul în Hristos care mă-ntăreste

aditza_71

 Apivirolul il poti folosi primavara cand albinele incep sa iasa bine la zbor; poti sa-l pui in pompita si sa stropeste toate ramele sau poti sa-l bagi in sirop asa cum scrie si in prospectul apivirolului.