SINDICATUL APICULTORILOR DIN ROMANIA

Creat de pharaonu75, Ianuarie 05, 2017, 08:25:59 PM

« precedentul - următorul »

kiloz

Sa fii drept si scrie adevarul.

romikele

Citat din: viorel55 din Decembrie 18, 2018, 12:39:51 PM
  ROMAPIS = Federatia ASOCIATIILOR apicole din Romania  ,are in componenta  asociatii  care contin cca 10% din apicultorii romani.
Avem mai multe asociatii care au SINGURE mai multi de 357 membri (cat are sindicatul)
Si atunci....n-are nevoie sa aplaude  sau sa se gudure pe  langa nimeni .
10% înseamnă reprezentativitate? Ori s-au inversat criteriile evaluărilor?

Bănuiesc că dumneavoastră ați trecut direct la paharul de șpriț, sărind peste perioada cu biberonul la sticla de lapte :D
Lăsați domnilor sindicatul să crească, toate au avut un început!  :hi:

kiloz

Trebuia să înceapă cu țițe si după aia la sticlă.
: sampanie:
Sa fii drept si scrie adevarul.

APIS PARASCHIV


kiloz

Sa fii drept si scrie adevarul.

dan sebastian

0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

romikele

Adrese...

viorel55

 Nu va suparati ,dar cred ca ar fi bine  ca  cei care intocmesc aceste adrese sa fie mai rigurosi,mai exacti in exprimare.
Corect este :-"formele ASOCIATIVE reprezentative din apicultura"
                     -Legea apiculturii nr. 383/2013 MODIFICATA PRIN LEGEA NR.280/2015.

Aceste adrese sunt citite de mii de oameni,prin postarea lor pe retelele de socializare....,trebuie sa tineti cont de acest lucru.

romikele

ROMAPIS-ul are experienta in intocmit adrese. Din pacate indiferent de modul de formulare, rezultatul a fost si este NUL.
Oricum, multumim de observatie. Pana cand echipa noua va capata experienta, conteaza mai mult initiativa.

viorel55


romikele

x


romikele


viorel55

Robu George
Robu George Domnule Dănuț Puișoru, ESTI BOLNAV MINTAL!!!! TRATEAZA-TE....după care e posibil să mai accept să stau de vorbă cu tine!

Fie si doar pentru faptul că nu mi-ai respectat PERIOADA DE DOLIU, așa cum ți-am cerut , am arhisuficiente motive să te invit (încă politicos) să ma lași în pace.

Iar parada ta despre credință, e un Mare Păcat! Trăiești în PACAT si in PROMISCUITATE, nefericitule cu mintea rătăcită!!!!!

Daca nu are nimeni curajul să ti-o spună, ti-o spun eu:

TRATEZA-TE URGENT! Ești pe cale să starnesti deja dorința de răzbunare din partea unor oameni foarte puternici , pe care îi pui in situații jenante si inacceptabile, așa cum ai făcut și cu mine!!!!

Oprește -te! Dacă tot faci pe habotnicul...Du-te la Mănăstirea!!! Măcar pentru o perioadă de timp.

E tot ce mai pot să fac pentru tine ....Si o fac în amintirea Omului Danuț Puișoru pe care l-am cunoscut acum patru ani! De atunci, nu te-am mai văzut până acum câteva zile! N-am crezut...Si nimeni n-a avut decenta să-mi spună că între timp, te-ai îmbolnăvit de PARANOIA si alte Schizofrenii!

Îmi asum cele scrise, G . Robu

P.S. Comportamentul tau din Catedrala Ieșeană m-a pus în cea mai umilitoare situație în care am fost vreodată . Aveam responsabilitatea celor trei doamne care ne însoțeau, ca altfel acolo se termina definitiv și irevocabil ...si cu consecințe contondente pentru tine, n.b. reîntâlnirea noastră de peste ani!
Iar în clipa în care mi-ai cerut să mă duc să-l miruiesc pe defunctul meu unchi, am înțeles că deja ești bolnav mintal! Ce mi-ai cerut tu , se numește pangarire, sau PROFANARE de Cadavre, si se pedepsește legal, mai Guru , mai!!!!


P.S  Textul de mai sus este preluat de pe grupul   SAR.-fb.

gore

Nu mai inteleg nimic.....s-a stricat prietenia?
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming