24-25 septembrie - Târgul apicol Apiardeal - Sighișoara 2016, ediția a V-a

Creat de orbanstefan64, August 14, 2016, 01:10:25 PM

« precedentul - următorul »

romikele

Ajuns acasa am intrat "in priza"... munca de santier de dimineata pana seara.
De cele mai multe ori am adormit cu computerul deschis, inainte de a putea posta toate pozele.
... astazi ploua... :P

ciucur

Citat din: romikele din Octombrie 08, 2016, 05:11:14 PM
Cu ceva intarziere din motive personale, va prezint premiile acordate din sponsorizarea de la Fabrica de stupi Oradea.

- Al patrulea stup a fost initial atribuit colegului nostru de pe forum ciucur, drept recunostinta pentru sponsorizarea gazduirii forumului pentru al doilea an consecutiv, Acesta insa a dorit sa-l doneze, astfel stupul a ajuns la un apicultor incepator, anume Petrea Cornel din Ghergheasa, Buzau.

Inca odata imi exprim parerea de rau ca nu am putut participa. Toti membrii familiei am fost suparati ca nu am mers la Sighisoara intrucat e unul din orasele noastre preferate pentru a petrece un week-end si mai mult decat atat de a reinatalni oameni dragi. Dar asta este, in viata sunt si lucruri neprevazute sau cu o importanta mult mai mare.

Vreau cu aceasta ocazie sa le multumesc celor de la Fabrica de stupi Oradea pentru sponsorizarea acordata forumului si de asemenea celor ce s-au gandit ca mi-ar prinde bine un stup. Sper ca sa pot contribui in continuare la bunul mers al forumului si in anii ce urmeaza.
Ma bucur ca stupul a ajuns in final in posesia cuiva care chiar are nevoie.
Felicitari organizatorilor, si sa dea Domnul sa ne vedem sanatosi la anu'!

Numai bine tuturor!  :hi:

Nimic nu se pierde, totul se transforma.

orbanstefan64