Salutare tuturor! Numele meu este Stefan!

Creat de ripanustefan, Martie 05, 2016, 02:49:02 AM

« precedentul - următorul »

NYK74

Bun venit Stefane in familia apicultorilor, pasiune pentru apicultură să fie, in rest,de învățat se găsește din belșug pe acest forum. :welcome:

ripanustefan

                   Targul Apicol Iasi - 12 martie 2016  -

ripanustefan

Citat din: NYK74 din Martie 12, 2016, 06:03:22 PM
Bun venit Stefane in familia apicultorilor, pasiune pentru apicultură să fie, in rest,de învățat se găsește din belșug pe acest forum. :welcome:

Multumesc frumos! Ma bucur din plin de experienta acestui forum! Incet incet imi insusesc si eu cunostinte in acest minunat domeniu! Sanatate sa fie, ca de facut le facem pe toate!

relutu

Bun venit.Domn Rascanu a avut vanzare nu gluma,la Iasi.

Paraschivescu Teodor


ripanustefan

Citat din: Paraschivescu Teodor din Martie 12, 2016, 06:22:55 PM
Si n-ai cumparat nimic.
Am cumparat cateva produse, niste miere, polen, seminte de plante medicinale si melifere, dar am cunoscut oameni interesanti, consider ca a fost o iesire constructiva pentru un incepator, mi-am facut ceva legaturi, un domn din Pascani caruia o sa ii trimit o cantitate de samanta de sparceta. Cand o sa vina momentul sa-mi incep cu adevarat activitatea de apicultor, o sa am nevoie de mai multe :)

Paraschivescu Teodor

Tot trebuie sa ancepi de undeva .2,3 stupi de anceput sa ati formezi mina .Asa am plecat si ieu dar tot greu ami este acum am 24 si ma stradui sa fac totul cat mai bine dar sa citesti ie una si an teren ie alta .

dan sebastian

0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.