prezentare

Creat de Paraschivescu Teodor, Ianuarie 11, 2016, 05:49:50 PM

« precedentul - următorul »

dan sebastian

Criticile te fac mai bun. Nu te supara Toni, ca ti-ai luat-o fara sa vrei.
Acum stie diferenta de nume.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Paraschivescu Teodor

Stai linistit Dane nu mam suparat pe oameni ca voi no sa ma pot supara niciodata miati fost alaturi oridecateori am avut nevoie am explicat domnului a inteles nui problema io imi cer scuze daca am deranjat mari apicultori trebuiesc respectati

marinlm64

Transmite-i salutari dlui Dan.

bismark

     Hopa, se trezira apicultorii, credeam ca ati plecat toti in America ca Petre, ca nu mai dadea nimeni nici un semn pe aici.Pentru toti care mai pupati cite o alibina sau cite o regina :rotfl: Multa sanatate si Craciun Fericit si mai pupati si forumul ca dispare ca ala din ceata.Va respect pe toti si Sarbatori Fericite. : sampanie: : sampanie: : sampanie: :bzz: %%-
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

Paraschivescu Teodor

Citat din: bismark din Decembrie 23, 2017, 03:21:51 PM
     Hopa, se trezira apicultorii, credeam ca ati plecat toti in America ca Petre, ca nu mai dadea nimeni nici un semn pe aici.Pentru toti care mai pupati cite o alibina sau cite o regina :rotfl: Multa sanatate si Craciun Fericit si mai pupati si forumul ca dispare ca ala din ceata.Va respect pe toti si Sarbatori Fericite. : sampanie: : sampanie: : sampanie: :bzz: %%-
Sarbatori minunate tuturor va doresc multumesc frumos pt urari .Si va mai spun ca am fost destul e ocupat cu alt proiect sper sa iasa pe placul benefciarului io imi dau silinta si va mai zic ca forumul no sa moara o sa aiba grija administratorul .

Paraschivescu Teodor

Cu ocazia anului nou va urez tuturor La multi ani ,multa sanatate si  :bzz:harnice .Sa neauzim cu bine !

roi_ag


gabiiasi


dan sebastian

Ce-ti mai fac layensii Tony  ?
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

Paraschivescu Teodor

Multumesc administratorilor pentru ajutorul dat in recuperarea parolelor si pegini .Multumesc deasemenea Dan Sebastian Ecobici pentru implicare .

roi_ag


dan sebastian

Ca sa fie gluma si mai buna, iar nu-i merge contul, pt ca i s-a modificat userul acum. (A intrat o data si gata). Dar se rezolva astazi. Speram !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

romikele

Sa vedem daca merge sa postezi pe pagina...

edit://    merge ! :lol: :sad:

Paraschivescu Teodor

Buna dimineata .Acum merge multumesc frumos o problema cu telefonu probabil pe care cred ca am rezolvato.

dan sebastian

Cum ierneaza layensii ?
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.