Blogul "apicultura pentru toti" este acum deschis curiosilor

Creat de dragos2006, Mai 16, 2009, 08:55:21 PM

« precedentul - următorul »

D006

http://apiculturapentrutoti.blogspot.com/
-este noul meu blog in care sper ca se vor antrena toti in discutii si comentarii
-subiectele sunt diverse si sper sa le dezbatem impreuna
-cu trecerea timpului blogul va deveni o enciclopedie a apicultorilor care isi vor sustine punctul de vedere

D006

MENTIONEZ CA BLOGUL ESTE LA INCEPUT  :wink2:
ASTFEL PENTRU A ATRAGE CURIOZITATEA IN PRIMELE ZILE VOR FI POSTATE MULTE DINTRE SUBIECTELE CARE VOR FI DEZBATUTE
:surprised:

D006


D006

suntem din aceiasi zona si nu ne cunoastem. am cautat pe blog ceva concret si nu am gasit. ca sa incepi o comunicare trebuie sa se vada deschidere din partea ta. incearca sa treci de la termenii generali la ceva mai concret.

catel

1. eu unul nu aveam tupeu sa vin cu un blog asa sarac. ai de lucru cam 3 saptamani ca sa strangi minimul de informatii despre apicultura. astepti sa vina altii sa o faca ?
2. deja te crezi un fel de D-zeu pe blogul tau. "Nu sunt permise anunturi de vanzare puse de catre vizitatori sau membrii(cu exceptia administratorului blogului)."
gandeste un pic, cine o sa vina pe blogul tau are nevoie de cat mai multa informatie. tu ai lipsa. iar alti apicultori care cunosc aceasta meserie, or fi putini ca sa intre si sa repete ce au scris aici sau in alta parte.
numai si numai parerea mea.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

D006

Deci dupa cum am spus blogul este nou a fost facut pe data de 15 mai 2009 si urmeaza sa fie introduse datele incepand cu saptamana viitoare(vineri) :sad:
ps: Cristi fiecare inceput e greu si blogul urmeaza a fi adaptat dar datorita faptului ca acesta acum a debutat am solicitat ajutor pentru a-l completa (pentru idei, generalitati ...etc.)
Catel este adevarat ca blogul este cam sarac si dupa cum am spus am 10 ani de experienta,:nono:  Nu am nevoie de altii sa vina sa imi scrie pe blog tinand cont ca este facut de mine si am responsabilitatea sa il completez.
Daca se poate as dori si niste sugestii...daca nu cer prea mult...tinand cont ca pe moment (in afara de materia de baza despre albine care este in lucru) blogul trebuie completat cu cat mai multe informatii.
:hi:  :hi:

catel

ok. poate am fost un pic cam dur, dar ce avea daca anuntai cu o luna mai trz ? dupa ce aveai cat decat informatii adunate de ici de colo ?
succes si bafta !
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

D006

Imi place reclama la zona unde sunt stupii : Dobrogea ! intamplator acolo se afla si centrala nucleara de la Cernavoda  :zzz:  :zzz:  :zzz:  . E doar o gluma ! :hi: