Târg apicol Apiardeal - Sighişoara, Ediţia IV, 28-30 AUGUST 2015

Creat de orbanstefan64, Mai 25, 2015, 07:42:13 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

DEOARECE ACEST EVENIMENT VA AVEA LOC IN PLIN SEZON, LOCURILE DE CAZARE VOR FI LIMITATE. CEI CARE DORESC SA PARTICIPE LA ACEST EVENIMENT SINT RUGATI SA-SI REZERVE  DIN TIMP  CAZARE.VA MULTUMESC !  :hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Sper sa pot raspunde "PREZENT", iar la nevoie voi dormi si in masina! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

Citat din: pharaonu75 din Mai 25, 2015, 12:50:27 PM
Sper sa pot raspunde "PREZENT", iar la nevoie voi dormi si in masina! =))
da da ca eu stau in cort .......... :) :)

romikele

Eu pot să dorm și în atelier... mai ales dacă ai ceva "scule"  :razz:

orbanstefan64

#4
scule sint, se poate lucra in schimbul 3 fara probleme :)

orbanstefan64

#5
 :hi: :hi: :hi: :hi:

   

apivasmob

Zilele astea fac rezervare la pensiune deci spun prezent din 27.08.2015.
Sanatate tuturor apicultorilor

ciucur

Prezent, cu familia sambata 29.08. Am rezervat deja camera.
Dorim sa participam si la masa festiva.
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

apivasmob

Sanatate tuturor apicultorilor

orbanstefan64


orbanstefan64


MirceaCalin


romikele

Hotel TRANSILVANIA - prezentare - LINK

CitatSituat optim în Sighişoara, Hotel Transilvania este o bază excelentă pentru a explora acest oraş trepidant. De aici, oaspeţii se pot bucura de acces facil la tot ce acest oraş plin de viaţă are de oferit. Cu locaţia sa convenabilă, hotelul oferă acces facil la destinaţiile de neratat ale oraşului.

Facilităţile şi serviciile oferite de Hotel Transilvania asigură un sejur plăcut pentru oaspeţii săi. Oaspeţii acestui hotel se pot delecta cu facilităţi în incintă cum ar fi 24-ore recepţie, expres check-in/check-out, depozitare bagaje, parcare auto, room service.

Păşiţi în una din cele 14 camere primitoare şi scăpaţi de stresul zilnic cu o largă gamă de dotări cum ar fi serviciu trezire dimineața, încălzire, balcon/terasă, birou, telefon care pot fi regăsite în unele dintre camere. În plus, ofertele de agrement găzduite de hotel vă asigură o multime de lucruri de făcut în timpul sejurului dumneavoastră. Descoperă un aer profesional al serviciilor şi o gamă largă a facilităţilor la Hotel Transilvania.


Ignatov Andrei

La Sighisoara se leaga cele mai stranse prietenii!!! =))
Sa aveti parte de un targ "pe cinste"!!! :yes:


orbanstefan64

#14
ce ai nimerit o ...este un magazin care o fost renovat de mine acum vreo 10 ani  :smile: