Un nou forum despre apicultura

Creat de Angelo_de_x, Mai 19, 2015, 01:38:05 PM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

Ati luat si domeniul (pe 08-05-2015) dar si gazduirea de la Romarg, sa vedeti cate probleme ve-ti avea cu ei.

gore

Nu e rau daca a mai aparut un forum, interfata e urata, prea trista. Poate veni cu ceva in plus fata de celelalte.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

romikele


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

Citat din: romikele din Mai 19, 2015, 08:33:15 PM
În mod normal ar trebuie să ruleze pe http://forum.apistuparitul.ro

Succes!

Nu e o greseala, exista un șpil.  :D :D

Forumul actioneaza pe post de locomotiva pentru a ridica domeniul principal.  :D :D :D
Din pacate ce se construieste pe o parte va fi afectat de serviciile de proasta calitate ale celor de la Romarg.

Cipi

mai sunt inca doua cel putin, parerea mea e ca nu isi au rostul atatea forumuri.

RazvanTi

LASA MAH OMUL IN PACE!!!!
de unde stii tu ca nu va fi cel mai de succes forum de apicultura?!?!?!?!?
eu mi-am facut cont  :hi:
"SUCCESURI" !!!!
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

romikele

Voua va e lene sa postati pe alea consacrate... cine doreste schimbarea, o va avea... ca in politica!  :razz:

nicomico

Pentru ca un forum sa aiba succes sant necesare doua lucruri:un administrator bun si forumisti de valoare.Aici pe Apiardeal le avem pe toate.Suntem tara cu cele mai multe forumuri de apicultura pentru ca nu ajungem sa ne intelegem intre noi, egal ca si in societate.Cele mai mari boli ale societati noastre sunt:neincrederea,minciuna, hotia,invidia...etc.

mph

Apiardeal si Stuparitul  sunt doua forumuri puternice, greu de egalat. Sa-i dorim succes noului nascut!
Competitia inseamna progres in orice domeniu.

pharaonu75

Forumul nu e functional. E plin de robotei si spam.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube