Un alt site

Creat de dragos2006, Noiembrie 21, 2009, 04:27:58 PM

« precedentul - următorul »

D006

Vin cu un alt site in virtualul plin de apicultura...
http://www.miereanaturala.ro
Sunt deschis  parerilor

D006

Daca v-ati prezenta cine sunteti poate multi ar face un pas cu incredere.
Asa ........ multi au indoieli de intenti.

milu56

Ai dreptate domnule AndreiRN.

D006

Tu o sti cel mai bine ca esti in aceeasi situatie de la inceput.  :hi:

D006

Nu as cumpara miere in nici un caz de la un numar de telefon ... cred ca pe acest sait trebuie sa vad niste poze cu stuparul , stupina , locul amplasarii sau zona de pastoral. dar nu mai scriu ca dupa aia iar intru in polemici sterile.

D006

Apicultori nu cumpara miere pt consum.
Acel sait este pt oraseni necunoscatori si cu bani si ideea este chiar buna si ar trebui folosita de cat mai multi.

D006

Va multumesc pentru postari (pareri)
Am sa tin cont sa  pun niste date despre mine...despre stupina...
Nu stiu cat va ajuta acest lucru pentru ca pana la urma tot prin telefon faceti comanda d-le Dragos.
Stiti ca lumea virtuala-i enorma 
cat de mult v-ar "incalzii" niste poze cu o stupina de cine stie  unde...sau niste stupi chiar din alta tara.
Cred ca si in domeniul  asta ca si in multe altele....totul se bazeaza pe increderea care o CASTIGI.
D-le Andrei se pare ca dvs ati inteles de fapt care mi-a fost  intentia infiintari acelui domeniu...
NECUNOSTINTA oamenilor...
faptul ca habar n-au ce sa faca atunci cand se trezesc cu cun borcan de Miere in fata..
Faptul ca  nu sunt informati despre Tratamentele care le poate urma....cu acest produs.  ( in acest sens pregatesc un alt domeniu separat www.tratamentemiere.ro)
Noi discutam...stim ce inseamna o stupina sau poate nu....dar avem idee...
sunt din pacate oameni care nu cunosc acest lucru.

bee_lover

Sincer eu as scoate albinutele care urmaresc cursorul, e oarecum stresant.

D006

Iertati=ma..
ati sesizat cumva ca lipsesc cele  doua butoane ?

D006

mda..
multumesc pentru parere...
nicaieri AICI nu scrie la  intrare ca-i musai sa fac o descriere "despre noi"
Va rog sa-mi permiteti ca Descrierea s-o pastrez pe pagina de web.
Multumesc pentru postare.
Sa raspund si legat de albinutele de pe site
Aia-i o chestie care a placut multora....
si ca la referendum...majoritatea decide
CA sa  fiti lipsit de acele  frumoase albinute  accesati siteul cu Mozilla Firefox,am incercat sa  impac ambele tabere....

D006

Sal,
S-a mai discutat de mii de ori.
Ca o repetitie:
Mierea e un produs natural.
Nu poate fi miere naturala sau artificiala.  Cuvintul miere se refera din start la un produs natural rezultat al muncii albinelor si nu al omului.
Cine mai zice altfel...ii tai nasul, capul , apoi sacul si sa vedem daca mai gasim un loc.
:hi:

genutzu

Mai nenea mierea naturala. site-ul lui matale are un forum unde insecta care ar trebui sa produca mierea este ditamai musca, si as dori sa-ti spun ca musca culege de pe ,,spanac ,, (a se citi rahat)substantele necesare traiului zilnic si nu din potirul florilor. Asa ca eu cred ca matale cunosti albinele la fel de mult cum fac si mustele miere.
Sanatate si virtute!

D006


D006

In mod sigur am inteles  si  va multumesc incaodata...

marc

Laudabil efortul pentru site dar mai este de lucru la el atit calitativ cit si ca diversificare.
Mai cauta idei si pe la alti prieteni care vor sa te ajute.Egreu de unul singur.Mai intreaba si pe batrini ca au ce sa-ti povesteasca si poate iti vin idei noi ce te pot ajuta.
La mai mare!  :hi: