Un nou Forum de apicultura.

Creat de filip, Iunie 25, 2009, 12:42:55 AM

« precedentul - următorul »

Cristian IONITA

Da, da ... se diluEaza informatia si ramane Dragos fara "reiting"  :)
Un forum va avea succes in primul rand datorita motivatiei ptr care este facut. stuparitul este un forum facut din pasiune pura pentru apicultura, pe cand TOATE celelalte sunt facute la frustrare.
Nici nu e de mirare ca pana acum apiardeal cu toate eforturile OTV-istice este inca departe de rezultatele obtinute de stuparitul ... asa "totalitar" cum este el

filip

Citat din: Cristian IONITADa, da ... se diluEaza informatia si ramane Dragos fara "reiting"  :)
Un forum va avea succes in primul rand datorita motivatiei ptr care este facut. stuparitul este un forum facut din pasiune pura pentru apicultura, pe cand TOATE celelalte sunt facute la frustrare.
Nici nu e de mirare ca pana acum apiardeal cu toate eforturile OTV-istice este inca departe de rezultatele obtinute de Apiardeal ... asa "totalitar" cum este el
Da ,Ionita ai dreptate.
Gura pacatosului adevar graieste.
Apiardeal este departe de rezultatele obtinute de APIARDEAL.
In traducere libera stuparitul a scazut fata de rezultatele obtinute de APIARDEAL :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Citat din: Cristian IONITADa, da ... se diluEaza informatia si ramane Dragos fara "reiting"  :)
Un forum va avea succes in primul rand datorita motivatiei ptr care este facut. stuparitul este un forum facut din pasiune pura pentru apicultura, pe cand TOATE celelalte sunt facute la frustrare.
Nici nu e de mirare ca pana acum apiardeal cu toate eforturile OTV-istice este inca departe de rezultatele obtinute de Apiardeal ... asa "totalitar" cum este el
Oau  Apiardeal - totalitar !!!   :uimit:   Eu stiam ca aici pot fi prezenti toti apicultorii si nu se baga pumnul in gura la nimeni  !

Cristian IONITA

am corectat
multumesc de atentionare

filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Citat din: Cristian IONITA
stuparitul este un forum facut din pasiune pura pentru apicultura,
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Pasiunea unui pescar pt bani unor procesatori de miere.
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Cristian IONITA

AndreiRN - cu toti avem antipatii, mai mult sau mai putin justificate. Poti arunca cu noroi in cine si cand vrei, dar te vede dumnezeu acum cand ponegresti cu totul si cu totul pe nedrept pe cineva care cu adevarat a facut ceva dezinteresat ptr apuicultura din Romania.

D006

Ionita daca esti un om rational fa un exercitiu de inteligenta : tu om onest esti manipulat  de un rechin in slusba  speculantilor cu miere ,
  Adevarul poate fi si altul !!! nu numai cel inchipuit de tine ! :nono:  :nono:  :nono:
  Ionita , tu te crezi destept dar nu uita , sunt altii si mai destepti decat tine care momentan te manipuleaza fara ca tu sa babi de seama. Sau tu esti smecher de Bucale si ai incasat spaga de la pescarul sef si acum faci pe sfantul. :nono:  :nono:
Ce interes ar avea un pescar sa faca un forum de APICULTURA care traseaza politica anumitor firme ?

Cristian IONITA

Da stiu ca ai tupeu sa vorbesti tu despre spaga.
ca sa te citez, daca esti un om de onaore te rog sa ne spui argumentat de unde ai tras tu concluzia asta .... ca pe forumul stuparitul sunt favorizate anumite firme?
Ca de obicei vorbesti mult, neargumentat si fara rost, nu esti decat un papagal parvenit si spagar.

D006

Citat din: Cristian IONITAAndreiRN - cu toti avem antipatii, mai mult sau mai putin justificate. Poti arunca cu noroi in cine si cand vrei, dar te vede dumnezeu acum cand ponegresti cu totul si cu totul pe nedrept pe cineva care cu adevarat a facut ceva dezinteresat ptr apuicultura din Romania.
Bazat pe actiunile lui si a subalternilor lui pot spune ca e un mic despot care se simte puternic in galeata lui.
Este un om mincinos ca a deschis zona fara moderatori si cu toate aste orgoliul personal si teama de adevar la dus la incalcarea regulilor puse de ochii lumi.
Din ziua in care sa deschis acea sectie eu am spus ca e doar praf in ochii.
Cunosc astfel de oameni extrem de bine.

D006

Citat din: dragos2006
Sau tu esti smecher de Bucale si ai incasat spaga de la pescarul sef si acum faci pe sfantul. :nono:  :nono:
Aiurea, Bucurestean parvenit de import.

Cristian IONITA

Citat din: AndreiRN
Citat din: Cristian IONITA
AndreiRN - cu toti avem antipatii, mai mult sau mai putin justificate. Poti arunca cu noroi in cine si cand vrei, dar te vede dumnezeu acum cand ponegresti cu totul si cu totul pe nedrept pe cineva care cu adevarat a facut ceva dezinteresat ptr apuicultura din Romania.
Bazat pe actiunile lui si a subalternilor lui pot spune ca e un mic despot care se simte puternic in galeata lui.
Este un om mincinos ca a deschis zona fara moderatori si cu toate aste orgoliul personal si teama de adevar la dus la incalcarea regulilor puse de ochii lumi.
Din ziua in care sa deschis acea sectie eu am spus ca e doar praf in ochii.
Cunosc astfel de oameni extrem de bine.
sunt convins ca te stii bine cu oameni fara caracter, e o vorba romaneasca care spune ca cine se asemana se aduna.
Repet ... o fi Mircea cum o fi dar meritul de promovare a apiculturii pe internet nu i-l poate contesta nimeni decat poate frustratii de genul tau
Citat din: AndreiRN
Citat din: dragos2006
Sau tu esti smecher de Bucale si ai incasat spaga de la pescarul sef si acum faci pe sfantul. :nono:  :nono:
Aiurea, Bucurestean parvenit de import.
am mai explicat o data, faptul ca sunt cetatean al Bucurestiului nu are nimic de-a face cu ceea ce imi doresc eu de la viata. Am o gramada de defecte adevarate ... nu crezi ca ti-ar sta mai bine sa te iei de mine pe acestea si nu pe cele inchipuite?!!!???

D006


Cristian IONITA

cat de patetici pute-ti sa fiti
userul Cristian IONITA de pe acel forum nu are nimic de-a face cu mine, eu nu am cont acolo si daca as avea adresa din email din profil ar fi publica, nu am nimic de ascuns.
Dragos si Andrei - sunteti niste oameni fara pic de coloana vertebrala, cea mai amarat amiba e mult mai "verticala" decat oricare dintre voi.

D006

Acum nu inteleg ce ai cu nime ?  am dat un link si gata sunt "fara coloana vertebrala "...  d-a rau faci la ... bautura  :nebun: