Apionesti

Creat de apionesti, Februarie 11, 2015, 09:58:51 PM

« precedentul - următorul »

apionesti

       E om mare bucurie pentru mine sa ma alatur dvs. pe acest forum, pe care il citesc de cativa ani si din care am invatat foarte multe. Numele meu e putin important, meseria la fel, esentiala este pasiunea comuna pentru apicultura. Ii felicit pe initiatori/moderatori si le multumesc tuturor celor care sunt dispusi, cu onestitate, sa-si impartaseasca experienta tuturor apicultorilor.

Cu consideratie,
Apionesti
Poporul roman are mai multi tradatori in interior decat dusmani in exterior...

Cipi


pad3

somnul ratiunii naste monstri

Ionut Ursachi

"O, nebune om pana cand te vei afunda  si ca o albina vei aduna bogatia ta , care degrab va pieri ca praful si cenusa ? Ci cauta mai vartos imparatia lui Dumnezeu ."
    Multa sanatate si respect !

pistol28

Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

andreiu

       Pai bine omule, daca tot esti incognito si ne-ai spionat de multi ani ca sri-ul lu' Coldea, de ce nu ti-ai ales un nume corespunzator, de pilda SPIONESTI ???  :razz: Dupa succinta ta prezentare ar parea ca ai niscaiva experienta in redactarea de note informative scurte, pe inteles si la obiect.
      Bun venit cu acte in regula in randurile noastre !!!  :hi:

apivasmob

Bine ai venit si poate ne cunoastem ?
Sanatate tuturor apicultorilor

apionesti

Citat din: andreiu din Februarie 12, 2015, 06:04:55 AM
       Pai bine omule, daca tot esti incognito si ne-ai spionat de multi ani ca sri-ul lu' Coldea, de ce nu ti-ai ales un nume corespunzator, de pilda SPIONESTI ???  :razz: Dupa succinta ta prezentare ar parea ca ai niscaiva experienta in redactarea de note informative scurte, pe inteles si la obiect.
      Bun venit cu acte in regula in randurile noastre !!!  :hi:

Multumesc pentru urari si aprecieri. Mi.a facut mare placere sa va "spionez" meseria, ceea ce o sa fac si pe viitor. Cat despre notele informative ... aveti un simt al umorului peste medie.

Colegului apivasmob: de acord.
Poporul roman are mai multi tradatori in interior decat dusmani in exterior...