ghidul apicultorului incepator

Creat de dragos2006, Septembrie 20, 2008, 09:22:21 PM

« precedentul - următorul »

D006

apicultorii care au carti despre cresterea albinelor , i-as ruga daca pot sa scaneze aceste carti , deoarece eu unul nu am gasit carti de apicultura pe piata. Astfel ati ajuta incepatorii !   Multumesc
P.S. Orice lucru cu care puteti ajuta incepatorii va rog sa-l scrieti !!!

D006

Este in engleza dar este ok
  http://www.culturaapicola.com.ar/apunte ... libros.htm  carti legate de apicultura dar nu si in romana

PricopArthur

Citat din: derXapicultorii care au carti despre cresterea albinelor , i-as ruga daca pot sa scaneze aceste carti , deoarece eu unul nu am gasit carti de apicultura pe piata. Astfel ati ajuta incepatorii !   Multumesc
P.S. Orice lucru cu care puteti ajuta incepatorii va rog sa-l scrieti !!!
Vorbste cu admin pe privat sa iti dea o carte cat multe altele la un loc.
Miere multă şi inimă curată!

D006


PricopArthur

Pana ieri o puteai lua de la rubrica "cumpar literatura apicola".
Miere multă şi inimă curată!

bee_lover

cine doreste cartea ABC-ul albinelor de Hristea sa trimita un mail la adresa E-mail si am sa trimit un link de unde sa-l descarce :wink:

bee_lover

Imi cer scuze celor care au trimis mesaj pe e-mail pentru ABC-ul lui Hristea dar era scrisa gresit adresa. Asa ca va rog sa trimiteti acum! Va multumesc de intelegere!

D006

ABC-ul lui Hristea este foarte bun pentru mine. Multumesc

hulpustinel

Am trimis si eu mesaj la domnul Administrator si nu stiu daca l-a primit fiinca doresc sa citesc A.B.C-ul albinelor.

bee_lover


D006


D006

:hi:As avea aceasi cerere ca si domnul hulpustinel in legatura cu citirea A.B.C-ului albinelor. Va multumesc  :wink2:

D006

Salutari din nou,
Multumesc Admin-ului pt. ghidul pus la dispozitie,foarte prompt :wink2: .
Spor in continuare si o zi buna :hi:

D006

Salutari :hi:
nu stiu daca aveti toti cartea urmatoare sau daca va ajuta ce ceva noutati, dar eu o pun aicea sper sa fie de folos cuiva candva, spor la treaba si sper sa ne mai auzim.
:wink2:
http://www.2shared.com/file/5152240/b78 ... toral.html
sper sa fie ok pt. ca am mai incercat cu un link si nu mergea.cei ce nu au reusit ma gasiti la Modificat de jucausull (23-03-2009 00:45:22)

D006

catel, tre sa dai clik acolo jos in colt dreapta unde scrie :     Save file to your PC: click here.