Jos

Autor Subiect: Funcționare forum  (Citit de 31307 ori)

Offline mape 48-petru manea

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 3294
  • Cărpiniș-TM -70 ani
Re: Funcționare forum
« Răspuns #255 : Februarie 21, 2016, 06:03:22 p.m. »
Ne-am obisnuit cu acest forum,ne-om obisnui si cu planul B---singura problema care ma deranjeaza este ca useri (o parte ) nu isi scriu varsta ,vechimea in api si locatia unde fac apicultura --daca nu vrea sa spuna locatia ,sa spuna cel putin zona =banat , crisana, maramu, etc ---din aceasta cauza apar contraziceri si pana laurma chiar jigniri  :bzz: :bzz: :bzz:

Offline tassevasi

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 2625
  • Pitesti-AG 62 ani
« Răspuns #256 : Februarie 21, 2016, 06:34:50 p.m. »
Ne-am obisnuit cu acest forum,ne-om obisnui si cu planul B---singura problema care ma deranjeaza este ca useri (o parte ) nu isi scriu varsta ,vechimea in api si locatia unde fac apicultura --daca nu vrea sa spuna locatia ,sa spuna cel putin zona =banat , crisana, maramu, etc ---din aceasta cauza apar contraziceri si pana laurma chiar jigniri  :bzz: :bzz: :bzz:

Corect  ce spune d-l Petrica , inca  de la inceput  am solicitat  acest lucru , nu ma deranjeaza  ca unui pusti  de 18 ani  ma  adresez  cu dvs , dar in timp ei  isi  schimba  atitudinea de comunicare si se  cred  f importanti , nu inteleg ca noi astia mai  batrini am trait alte  vremuri  cu alta  educatie in scoli si  familie .
  Si eu propun ca  virsta  si zona  sa  fie  cimp  obligatoriu pt logare .

Offline roi_ag

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1144
  • Pitesti-AG 58
« Răspuns #257 : Februarie 21, 2016, 08:11:33 p.m. »
Nebunie maaaaaarreeeee !!!!!!! Vanzatori  , cumparatori de miere , politica , gasesti de toate pe un forum de apicultura ,
am invatat apicultura , discutam altceva , sa ne dam adresa eventual coordaonate GPS, numarul de la poarta , cand santem plecati de acasa, aia de 18 ani sa stea drepti in fata alora de 70. Sunt 60 - 70 useri logati si putini posteaza si alti sute
vizitatori. Fiecare alege ce sa faca. Nu doare pe nimeni buricele degetelor sa spuna ca are 70 ani si ca e din Atlantida . ))/ ))/ ))/

Offline romikele

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 6038
  • Rm. Sărat - BZ, 61 ani
« Răspuns #258 : Martie 02, 2016, 11:57:26 a.m. »
Un dobitoc din zona Clujului a dat azi noapte 4 atacuri DDoS asupra serverului apiardeal.com.

Spicuiri din mesajele automate:

Citat
.. our automated DDoS mitigation system, has detected an attack against your IP ....... , assigned to ".......". Your IP will be nullrouted for 5-10 minutes. If the attack continues after this time, your IP will be nullrouted again.

Offline bismark

• Veteran
  • Mesaje postate: 2255
  • Multe gize sint, dar numai albina face miere
« Răspuns #259 : Martie 02, 2016, 02:49:20 p.m. »
   Este de pe forum sau migrator.Mai multe detalii daca se poate.Cu respect  ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

Offline romikele

• Great Veteran
  • Rm. Sărat - BZ, 61 ani
« Răspuns #260 : Martie 02, 2016, 03:53:17 p.m. »
Posibil sa fie unul din cei exclusi... voi primi detalii de la gazda serverului...

Offline oroles

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 4654
  • Nu mai sunt incepator, asa ca puteti da cu pietre!
« Răspuns #261 : Martie 03, 2016, 07:51:15 p.m. »
Daca l-ai dibuit ca e din Cluj inseamna ca e un tantalau. Eu cred ca a facut spoofing. De cati giga ai nevoie pentru bibliotecă? Am o solutie sigura si eleganta daca vrei!
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

Offline romikele

• Great Veteran
  • Rm. Sărat - BZ, 61 ani
« Răspuns #262 : Aprilie 12, 2016, 12:10:12 a.m. »
Pentru ca numitul PACO, sau geangu, fratele lui Gavrila Dragos, a afirmat pe stuparitul ca acest forum e distrus, va prezint comparativ PR-ul la aceasta ora, in conditiile in care nu am platit nici un banut pentru promovare si practic am luat-o de la zero la trecerea in actuala locatie!

Offline Cipi

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 402
  • Radauţi
« Răspuns #263 : Aprilie 12, 2016, 07:15:11 a.m. »
Atata timp cat noi ne simtim bine aici, popularitatea sau numarul de membri ai acestui forum nu are importanta.

Sus