Concurs cu premii

Creat de stupvertical, Septembrie 05, 2014, 03:32:37 PM

« precedentul - următorul »

stupvertical

Stimati apicultori,

Pentru ca noi nu doar fabricam lazi pentru albine, ci suntem pasionati si de apicultura, curiosi de munca si realizarile apicultorilor nostri din Romania, ne-am gandit sa va provocam.
Ii rugam pe toti apicultorii mandrii de stupina lor sa ne trimita cateva poze frumoase, reprezentative pe adresa noastra de email [email protected]. Noi vom posta toate pozele primite aici pe facebook in albumul "Concurs stupine", pentru ca acestea sa poata fi admirate si apreciate de cei interesati. Poza cu cele mai multe like-uri va desemna castigatorul.

Bineinteles vor exista si premii pentru cele mai frumoase stupine, astfel:

Pimul loc, apicultorul cu stupina cu cele mai multe like-uri va primi: un stup vertical si un stup orizontal complet echipate inclusiv colector de polen.
Urmatoarele 5 locuri vor primi un stup vertical in kit si un colector de polen.

Ce trebuie sa faceti?
Sa ne trimiteti un mail cu:
- numele dumneavoastra si judetul in care va desfasurati activitatea
- date de contact: telefon, adresa de email ( date care nu vor fi facute publice!!!!)
- si cel mai importanta pozele (ne-am bucura sa primim cat mai multe poze).

Va multumim pentru participare si pentru toate pozele impresionante.

Perioada de desfasurare a concursului 05 sept - 15 oct 2014.

Echipa Fabrica de stupi Oradea,
http://www.stupvertical.ro/

fiug1970



Din lanul de fasole

Către: stupvertical

Domnul meu,
Sunteţi cumva rudă cu Victor Viorel Ponta?
Numai el a avut neruşinarea să-şi pună în pagina sa o poză cu Simona Halep pentru ca  suita  de ,,like" -uri pentru cunoscuta tenismenă  să fie furate de el, ca şi cum ar fi fost pentru sine.
Eu vă doresc succes în afacerile dumneavoastră, dar vă sugerez că ar fi mai bine să... ca să zic aşa... nu mai umblaţi cu cioara vopsită, apicultorii bătrâni, ca mine, nu pot fi duşi, dacă vă pricepeţi la ceva, demonstraţi-o aici. Postaţi aici ce ştiţi să faceţi.

Toată stima, până la prima probă contrarie.
C. Pălămidă,
blocat în Bucureşti.
C. Pălămidă - Valea Sării, Buzău

dinupaltinis

Nu cred ca asta e ideea.Cine vrea sa cumpere lazi de la ei cumpara si fara like-uri si cine nu vrea, nu cumpara nici daca au 1000000 de like-uri.Au ei suficienti bani pentru reclama.Eu personal apreciez initiativa.  =D> =D> Cred ca ar fi benefice astfel concursuri daca ar fi si mai multi organizatori. :-c :bravo:
Cuvintele prietenoase sint ca un fagur de miere..(Prov.16.24)

Kov iulian

Nu era mai bine ca inainte sa se posteze acel mesaj sa se ia legatura cu adminii pentru discutii si eventual sa se faca o mica donatie acestui forum ( pentru  gazduire ) contra unor link-uri pe aici decat sa se faca spam mascat ?

Sunt benefice concursurile nu zice nimeni ca nu sunt, e o tactica de reclama, sunt atrasi clienti, dar daca postati si in alte locuri ( ma refer la comercianti) discutati si cu adminii intrebatii daca sunt de acord, faceti donatii, sprijiniti aceste sit-uri si forumuri nonprofit.

Nu prea e frumos sa veniti ( voi comercianti in general ) sa trantiti o postare, sa beneficiati de reclama si sa nu oferiti nimic unor oameni ce fac munca voluntara si platesc cheltuielile din propriile buzunare.

Daca sa cerut voie adminilor inainte de a se posta acest subiect imi retrag comentariul si imi cer scuze si adminilor dar si initiatorului.

D006

  la roman si cand ii dai ceva moca , tot nu este multumit , si ne mai intrebam de ce Romania a ajuns in halul asta...

stupvertical

Citat din: dragos2006 din Septembrie 07, 2014, 05:57:10 PM
  la roman si cand ii dai ceva moca , tot nu este multumit , si ne mai intrebam de ce Romania a ajuns in halul asta...

:)

Putem face schimb de linkuri daca doresti.

stupvertical

#8
Citat din: Kov iulian din Septembrie 07, 2014, 12:15:27 PM
Nu era mai bine ca inainte sa se posteze acel mesaj sa se ia legatura cu adminii pentru discutii si eventual sa se faca o mica donatie acestui forum ( pentru  gazduire ) contra unor link-uri pe aici decat sa se faca spam mascat ?

Sunt benefice concursurile nu zice nimeni ca nu sunt, e o tactica de reclama, sunt atrasi clienti, dar daca postati si in alte locuri ( ma refer la comercianti) discutati si cu adminii intrebatii daca sunt de acord, faceti donatii, sprijiniti aceste sit-uri si forumuri nonprofit.

Nu prea e frumos sa veniti ( voi comercianti in general ) sa trantiti o postare, sa beneficiati de reclama si sa nu oferiti nimic unor oameni ce fac munca voluntara si platesc cheltuielile din propriile buzunare.

Daca sa cerut voie adminilor inainte de a se posta acest subiect imi retrag comentariul si imi cer scuze si adminilor dar si initiatorului.

de acord. aveti dreptate. remediem. am trimis un mail lui Admin.

romikele

CitatCat timp in postarile de prezentare la forumul de discutii nu sunt trecute preturi, nu e nici o problema.

Ai accept pentru postari, daca nu se incalca cele de mai sus.
:hi:

Kov iulian

Citat din: stupvertical din Septembrie 07, 2014, 09:16:22 PM
de acord. aveti dreptate. remediem. am trimis un mail lui Admin.

Va multumesc, si imi cer scuze daca am fost prea dur in comentariu.

stupvertical

Citat din: Kov iulian din Septembrie 07, 2014, 11:16:31 PM
Citat din: stupvertical din Septembrie 07, 2014, 09:16:22 PM
de acord. aveti dreptate. remediem. am trimis un mail lui Admin.

Va multumesc, si imi cer scuze daca am fost prea dur in comentariu.

Eu va multumesc.

feerary

Asteptam sa vedem si noi lista cu castigatorii  :wink: