Târg apicol Apiardeal - Sighişoara, Ediţia III, 25-26 octombrie 2014

Creat de orbanstefan64, August 28, 2014, 08:03:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64


ciucur

Nu se poate obtine un pret bun la cazare la Hotel Cavaler ?
Ma gandesc la o negociere pentru mai multe camere.
Eu am platit anul trecut 131 Ron prin Booking.
Daca imi ofera un pret apropiat, platesc de pe acum camera desi nu sunt sigur ca pot participa cu riscul de a pierde banii. 'Early booking'.  :D
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

orbanstefan64


orbanstefan64


Bătrânul


orbanstefan64



albinutza

Bine v-am găsit, dragii mei, nu am mai scris de mult pe forum, si credeți-ma, mi-a fost foarte dor. Va scriu acum ca am o mare deznădejde, de un an ne pregătim sa venim, cu tata, la Târgul de la Sighișoara ( locul meu de suflet ) ...dar participarea noastră este, din păcate incerta. Fratele meu mai mare, este operat la Tg.Mureș și tata sta mai mult pe acolo, nu știu dacă o sa-l externeze până sâmbată.....
Tata, mi-a promis că  o sa tragem o fuga de la Tg. Mures pana la Sighisoara, sâmbată, pentru cateva ore, ca si el vrea sa se intalnesca cu voi ...dar imi pare tare rau ca nu pot sa raman si seara la intalnirea de la restaurant,...tare mi-a placut anul trecut). Va pup si sper să vă si intalnesc la Târgul de la Sighisoara. Multe salutari lui nenea Orban, Bătrânului, lui Lorant baci, nenea Romikele, Pharaonu... :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you: :i_love_you:
Eu sunt ajutorul de nădejde a tatălui meu ! Si mai nou si PR-ul său.

pharaonu75

Multa sanatate fratelui tau.
Te asteptam la targ, alaturi de tatal tau, fie chiar si pentru cateva minute... sunt suficiente pentru o cafea, un suc, o vorba buna... si pentru promisiunea revederii la anul...

:hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefan1

 Bine ai revenit, Albinutza!
Scrii foarte frumos, cred ca toti forumistii se destind citind mesajele tale, spre deosebire de ale noastre celor mari, care uneori sunt tensionate sau chiar ne prost-dispun.
  Sanatate pentru fratele tau si succes in cele ce iti doresti!     :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

romikele


albinutza

Va multumesc pentru raspunsuri, fratele meu este bine :ok: :ok:, va fi externat azi..cred. In legatura cu participarea noastra la Targul de la Sighisoara, tata mi-a promis ca sambata...MERGEM :yes: :yes: :yes:..fie si pentru cateva ore, cu toate ca vremea se anunta destul de rea....Asa ca ne vedem la Sighisoara :i_love_you: :hi: :hi:
Eu sunt ajutorul de nădejde a tatălui meu ! Si mai nou si PR-ul său.

albinutza

Citat din: stefan1 din Octombrie 23, 2014, 02:17:04 AM
Bine ai revenit, Albinutza!
Scrii foarte frumos, cred ca toti forumistii se destind citind mesajele tale, spre deosebire de ale noastre celor mari, care uneori sunt tensionate sau chiar ne prost-dispun.
  Sanatate pentru fratele tau si succes in cele ce iti doresti!     :hi:
Va mulțumesc mult pentru aprecieri și pentru susținerea fratelui meu, domnule Ștefan,...îmi este ușor sa ma exprim in scris, mai ales ca sunt mandra ca ma tratați de la egal la egal..., de altfel nu prea sunt ... vorbăreață, ai mei zic ca sunt prea timida.. :blah: :blah: :blah:
Eu sunt ajutorul de nădejde a tatălui meu ! Si mai nou si PR-ul său.

Bătrânul


romikele

 =))

Fie vremea buna, rea, sa ne impiedice sa ne vedem nu va putea.
Va astept pe toti in fata standului cu "Stupii Batranului", iar la ora 12.00 facem prezenta!  :razz: