Un apicultor cu experienta

Creat de Cris, August 21, 2014, 12:05:31 AM

« precedentul - următorul »

Cris

Astazi pierzand vreamea pe youtube am gasit o filmare mai veche a lui Dragos Gavrila care m-a impresionat, acuma nu stiu sa spun dece, e vorba de talentul regizorului sau de persoana care face obiectul filmari, poate de amandoua
da in mod cert merita vazute (mai ales de incepatori)
poate ca toti avem cate putin de invatat de la oameni ca nea Lazar, cu respect
:thanks: Dragos Gavrila

http://youtu.be/8x-TmAKPyPU
,,Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." Albert Einstein

Cris

,,Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." Albert Einstein

Kiwi Bee

Da toate filmele cu Nea Lazar sint de gasit pe jurnalul lui Dragos undeva pe la pagina 86-98.
Ati recomand si filmele pe care lea facut Dragos la Nea Hanganu. Le gasesti tot in jurnalul lui Dragos(nu mai tin minte pagina)

elvis

A. Inceput acum 3 ani sa mA ocum de albine si primele filme cafe au fost pt mine o mare sursa de onspiratie au fost ale lui nea dragos.multumesc mult
"cu totii stim ca sunt anumite lucruri imposibil de realizat, pana cand apar unii care nu stiu asta si le realizeaza"-einstein

Cris

#4
Eu le-am descoperit intamplator si m-am gandit ca sunt si alti mai noi pe forum ca si mine care ar aprecia sa le vada.
O sa le caut si pe cele cu nea Hanganu
,,Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." Albert Einstein

vulpea

stie cineva daca mai traieste D.l Hanganu ? Dragos,dece nu ai mai  facut si alte filmulete cu dansul ?(merita ascultat !).

romikele

Din cate stiu, dl. Hanganu nu mai este printre noi...

D006

Are un an de cand a trecut la cele vesnice. Pacat ca in urma lui golul lasat nu are cu ce sa se umple.

pharaonu75

Citat din: vulpea din Decembrie 15, 2015, 10:08:08 PM
stie cineva daca mai traieste D.l Hanganu ? Dragos,dece nu ai mai  facut si alte filmulete cu dansul ?(merita ascultat !).

http://forum-discutii.apiardeal.ro/index.php?topic=6823.msg217596#msg217596
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

vulpea

ph.75,n-ar avea f.multi dintre noi de castigat daca s-ar prezenta,in locul celui disparut,o alta personalitate
din bransa asta a apicultorilor,unul dela care,cu certitudine,ai avea ceva cert de invatat ?

pharaonu75

Cu siguranta, insa nu prea are cina sa vina din urma! :mad:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

vulpea

nu se poate sa nu apara,daca se fac ceva 'sapaturi',fiecare in zona lui.nu trebuie neaparat 'certificat' de cine stie ce hartoaga ( unii au deadreptul 'talentul' de a-si adauga,cu orice pret,niste 'titluri' la CV.ul lor de ... . trebuie sperat,nu ?