Romikele iti tinem pumnii !

Creat de Bătrânul, Mai 07, 2014, 07:30:18 AM

« precedentul - următorul »

D006

  Numai bine si revenire in forță !

Bătrânul

Romikele va transmite toturori :" Multimiri pentru sustinerea morala si gindurile bune !" Ieri a fost operat deci " de acum in spre bine " SA DEA BUNUL DUMNEZEU !!!!!!! :bravo:

pharaonu75

Am vorbit si eu, ieri, la telefon cu proaspat-operatul Romikele. Era la Terapie Intensiva si la ce credeti ca se gandea: sa ii aduca laptopul de acasa, pentru a mai mesteri cate ceva la forum.

Si dupa ce moare, (peste vreo 50 de ani), Romikele e in stare sa se transforme in fantoma si sa ne bantuie! =)) =)) =))


Insanatosire grabnica si sa revii in forta.
Nicolae Iorga spunea: "Vom fi iarăşi ce am fost, şi mai mult decât atâta".  Eu cred ca ti se potriveste de minune.
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

sorinma

Citat din: pharaonu75 din Mai 09, 2014, 08:54:39 AM
Am vorbit si eu, ieri, la telefon cu proaspat-operatul Romikele. Era la Terapie Intensiva si la ce credeti ca se gandea: sa ii aduca laptopul de acasa, pentru a mai mesteri cate ceva la forum.

Si dupa ce moare, (peste vreo 50 de ani), Romikele e in stare sa se transforme in fantoma si sa ne bantuie! =)) =)) =))


Insanatosire grabnica si sa revii in forta.
Nicolae Iorga spunea: "Vom fi iarăşi ce am fost, şi mai mult decât atâta".  Eu cred ca ti se potriveste de minune.
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:


La ce plictiseala o fi in spital...e de inteles. :hi:
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

mosunick

Sa fie intr-un ceas bun si fara recidiva!
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

Cubby

Multa sanatate si recuperare rapida!

NYK74

Multă sanatate ,si toate cele bune,d-le ROMIKELE .  :hi:

oroles

Citat din: pharaonu75 din Mai 09, 2014, 08:54:39 AM

Nicolae Iorga spunea: "Vom fi iarăşi ce am fost, şi mai mult decât atâta".  Eu cred ca ti se potriveste de minune.
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

De fapt Iorga il cita pe Petru Rares, domnul Moldovei.

Adaugata confirmarea:
http://www.istoria-romanilor.com/scrisoarea-lui-petru-rare-trimis-judelui-oraului-bistria-cu-ideea-vom-fi-ce-am-fost-i-mai-mult-decat-atata/2010/09/13
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

orbanstefan64

am vorbit la telefon ii acasa totul merge inspre bine .
multa sanatate Mihai!!!!!!!  :hi: :hi: :hi:

Nea Costica din Buzau

Salut Mihaita  :hi:

Recuperare totala grabnica  :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

pistol28

Va doresc o recuperare rapida a sanatatii, aici va sustinem din tot sufletul  :hi:
Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

Marius-ursulakhe

Nea Mihai multa multa sanatate va doresc si o recuperare cat mai usoara va doreasc  :hi: