Matrita pentru botci din ceara.

Creat de marian sima, Aprilie 20, 2014, 05:22:58 PM

« precedentul - următorul »

marian sima

Am un nr de telefon care este postat mai peste tot ,puteai sa ma suni ,ai avut noroc ca intrai pe aici,sunt cu treaba si nu prea mai am timp sa dau pe aici asa des.
Acum am sa intru pana cand am sa vad ca ai reusit sa folosesti matrita. :)

oroles

Promit sa incerc metoda pe care mi-ai spus-o. Chiar imi  doresc sa utilizez acele botci, chiar daca nu ma ajuta vremea. Am zis sa nu te deranjez, mai ales ca era ajunul Pastelui. Ceara este din crescatura de faguri 100% naturala si ava temperatura foarte ridicata. Mi-e cam frica sa ridic mult temperatura deoarece se stie ca ceara simpla cand fierbe produce o spuma care daca ajunge pe plita arde ca benzina. S-au intamplat multe tragedii din utilizarea neadecvata a cerii.
Saptamana viitoare iti spun ce am reusit.
Multumesc frumos!
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

dan sebastian

Mariane, te rog posteaza numarul tau din nou. M-au mai sunat pe mine unii, pt ca am trecut nr sub postare, l-am sunat pe Bio si am dat un numar de al tau. Ar fi bine sa-l postezi sa te poata gasi lumea mai usor. Ms.!
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

marian sima

Salutare Dan.
Nu am vazut mesajul,nr meu este 0724716907.
Bio are nr meu ,eu nu-l mai am pe al lui ,am reusit performanta sa trec cu tractorul peste tel (cu o roata din spate) si am pierdut multe nr de tel.