Oferte

Creat de mihai.vr, Martie 09, 2014, 08:05:28 PM

« precedentul - următorul »

sorinma

am gasit  sac  zahar de bod la 140 ron si daca e sa te iei de ce scrie pe sac ar fi de sfecla (adevarul e ca face spuma ca nici un alt zahar folosit pana acum de mine)
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

pharaonu75

Cand merg la Targul de la Sighisoara, trec prin Bod, pe langa fabrica de zahar. Sute de hectare, de jur-imprejur, sunt cultivate cu sfecla de zahar, care in perioada targului poate fi vazuta aranjata in gramezi, asteptand sa ia drumul fabricii.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

oroles

In Harghita, Covasna si Brasov sunt sute de ha cultivate de tarani pentru fabrica de zahar de la Bod. Stiu asta deoarece au panouri de reclama pe care scrie ca sunt cultivate pentru fabrica de zahar de la Bod.
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

bionut

Am luat din Kuafland (Giurgiu) zahar Margaritar in punga de hartie cu 2,85 lei.

L.Laszlo

la Metro (Cluj) am luat cu 2,60 lei

bionut

Nu am legitimatie Metro. Metro ar fi si la Ruse si in Bucuresti, ambele aproape de mine.

Mihai Sergiu

am luat din penny 2,59 la 10 kg de firma agrana
Nu am nici un stup , nevasta mea ii detine pe toti!

xvader

eu am luat ieri seara din auchan cu 2,69/kg zahar

yulian

Astazi am vazut la Kaufland ca a aparut zahar de Ludus. Pret (promotional??) 2.49.  :hi:

oroles

Oferta Kaufland:

A incercat cineva zaharul asta?
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

bionut

Nu stiu nimic de Ludus, dar eu am luat Cristal din Profi si are un miros foarte puternic. Daca e dat cu ceva Protofil nu prea mai conteaza daca are miros sau nu, deci cred ca e bun. Pretul era mai bunicel decat Margaritar.

mihai.vr

Am vazut ca au introdus si pe www.covera.ro materiale apicole. Unele preturi erau bune. Nu stiu daca sunt seriosi ca si magazin online (eu am fost un pic dezamagit de colaborarea cu ei).

Mihai Sergiu

Oferta de azi din nou la penny Zahar cristal de la agrana 25.90 la sac de 10 kg
Nu am nici un stup , nevasta mea ii detine pe toti!

pistol28

Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

oroles

Am luat Margaritar cu 2,69 de la Cora. Am fost in prima zi a promotiei, ce-i drept mai pe seara si nu am mai gasit niciun pic de zahar de Ludus la Kaufland. Partea proasta e  ca la Kaufland nu ai voie sa cumperi mai mult de 30 de bucati dintr-un produs. In acest caz ar fi trebuit sa intru de 4 ori, ceea ce nu e chiar placut. Aam vazut si eu oferta de la Carrefour, dar fiind departe de mine am ales sa iau de la Cora cu 2,69. Era diferenta de 20 de RON, bani pe care ii dadeam pe benzina pana la Carrefour. 
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani