Oferte

Creat de mihai.vr, Martie 09, 2014, 08:05:28 PM

« precedentul - următorul »

Mihai Sergiu

Ceva oferte la zahar?  trebuie sa ne aprovizionam pentru primavara, acus vine martie !
Nu am nici un stup , nevasta mea ii detine pe toti!

Eugen B

La mine in zona zaharu e cam 2,7-2,8 lei. Daca iei mult cred ca poti si negocia putin

MirceaCalin

Am auzit că la Profi ar fi zahăr la 2.29 lei. Nu ştiu însă provenienţa / marca...

oroles

Baumax Bacau a fost preluat de Leroy Merlin si pana pe 17 ianuarie au reducere 50% la multe produse. Unele mi-au placut, au fost interesante dar nu cumpar doar ca sunt la reducere

Fierastrau Metabo TKHS 315 M 4.2 DNB la jumatate de pret la Baumax Bacau. E o meserie de scula. Are reglaj pe adancime si se poate inclina la 45 de grade. Singurul inconvenient este ca e trifazat. De la 2239 ron pretul devine 1119.5 Mie mi se pare interesant. Pun su poze



Bulina verde inseamna 50% reducere. Doar produsele cu bulina sunt reduse 50%.
La asta  era pusa intr-un loc discret. Cred ca e promis cuiva. L-am intrebat pe omul de pe raion si nici el nu stia ca e la reducere. Am verificat pe calculator cu el si era. Eu urmaream abricht-ul Metabo TH 330, dar pe asta am inteles ca nu il pun la reducere.





Mai gasiti la reducere: panze Bosch cu vidia (mai multe marimi), panze Verto (eu am auzit ca nu sunt cine stie ce), cateva capete de freza Bosch, burghie si alte accesorii de tamplarie.

Reduceri mari sunt si la alte raioane, insa nu la ce ma intereseaza pe mine. Asa oameni multi nu a avut Baumax de la deschidere. :D
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

ionel07196555

Citat din: oroles din Ianuarie 03, 2016, 05:01:39 PM

[



Asa oameni multi nu a avut Baumax de la deschidere. :D
Cred si eu ca tot ROMANU are nevoie de scule si produse eftine.
Firmele mari vin la noi sa dea tunuri nu sa faca afaceri dar multe au inceput sa plece cu coada intre picioare .
O B Y a inchis in multe locati ca aveau niste preturi >>>>>>>>>>>.
De la obi  gemania am cumparat frze { OBARFREZE ] cu banc cu tot la pret mai mic decit pretu la scula in romania . Abric mai multe bucati la juma de pret ca in romania si baieti cu care eram au cumparat circulare tot la pret mic fata de Ro.

apivasmob

Citat din: MirceaCalin din Decembrie 12, 2015, 11:58:01 PM
Am auzit că la Profi ar fi zahăr la 2.29 lei. Nu ştiu însă provenienţa / marca...

Ucraina. si acum este 2.19
Sanatate tuturor apicultorilor

Eugen B

in ungaria e mai scump.
cand nu avem cautam cea msi buna oferta

bio

Citat din: Mihai Sergiu din Decembrie 12, 2015, 07:28:11 PM
Ceva oferte la zahar?  trebuie sa ne aprovizionam pentru primavara, acus vine martie !

Nea Bio si-a facut stocul de zahar...am gasit ceva oferta si am luat.
Nu ca ar fi mai bun decit siropul din porumb dar a fost pretul bun .... si sirop voi lua spre sfirsitul lui februarie inceputul lui martie .

dodo79

Incepand cu luna martie voi avea de vanzare benzi de taufluvalinat .benzile sunt in numar de 40buc /set.ele se pot rupe in doua buc de 10 cm.Utilizarea lor e recomandata de producator la 2 buc de 10 cm/ tratament.pretul va fi de 120 lei/pacet + transport.Am folosit anul trecut in luna august .dupa 40 minute am avut tavitele ca in pozele de mai jos.
Spykal poate confirma acest lucru.a folosit si el acest produs.

bucovineanu

Benzile sunt din lemn sau din material textil?

serban

2 buc a 10 cm./tratament/familie?  Ce perioadă se lasă în stup? În ce perioadă se recomandă tratamentul?

dodo79

Material plastic.
2 buc in colturi opuse si se sxhimba la 7-10 zile cu alte doua in celelalte colturi.nu se recomanda in perioada de  cules.de preferinta primavara sau toamna

tinumaftei

Tratamentul este omologat pentru Romania?

Marius-ursulakhe

Si pe mine ma intreseaza zahar
Interesant a pagina

Marius-ursulakhe

Am luat cu 2.59 zahar de la osan oradea