Kamy ne-a parasit pentru totdeauna

Creat de popik50, Ianuarie 16, 2014, 03:37:55 PM

« precedentul - următorul »

Hermannstadt

Cand esti mort, nu stii ca esti mort.Este greu doar pt ceilalti.La fel si cand esti prost. Phillippe Geluck
http://hermannstadt.sunphoto.ro/

yulian

Si cand ma gandesc la ultimul topic initiat de dansul la care am participat.. http://apiardeal.ro/forum-discutii/index.php?topic=7017.0
Citat din: kamy din Ianuarie 14, 2014, 09:38:34 AM
Am zas cat io traiesc nu mai fac abonament,mare mincinos,aseara din auzite m-am lipit de un abomament de cosmote la 15 euro pe luna cu tva inclus pe 2 ani abonamentu, ar fi fost 31 de euro dar pe toata durata contractuala se ofera reducere si platesti doar 15 euro pe luna,penaritati de reziliere 10 euro pe luna in caz de...!

Dumnezeu sa-l odihneasca si sa aiba grija de el.
Condoleante familiei.

filip

Cred ca se impune o rublica noua langa "ACEŞTIA SUNTEM NOI"-Acestia am fost noi
Dialogam de ani buni,dar suntem de multe ori doar un nume de USER.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

romikele

Am discutat cu Stefan (Pistu) acest lucru de ceva timp si am stabilit sa fac sectiunea, doar ca n-am avut o conexiune stabila la internet si n-am avut curaj sa intru in setari.

Ozzy


romikele

Curios e ca apare online atat la noi cat si pe stuparitul.
Posibil sa fi intrat cineva din familie pe contul lui...  :uimit:

dany 1

Nu  am  mai  intrat  de  cateva  zile  pe  forum  ,  vestea  asta  m-a  shocat.  Nu  pot  sa  scriu nimic...........
DUMNEZEU  SA-L  ODIHNEASCA IN  PACE! @};- @};-
Doar adevaratii  campioni  au  puterea  de  a  se  ridica  si a  merge mai  departe. Daca  ai  cazut  ,  ridica-te si  vei  castiga!!!

cristi ciuc

Ce se mai poate spune.... Aproape Nimic! DUMNEZEU SA FIE ALATURI DE TINE PRIETENE DRAG![/b][/i][/size][/color]

Aurelian A.

Nu mai avem nici ce face si nici multe zis...pacat,a plecat prea repede,Dumnezeu sa il odihneasca :sad:
"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj." Ion Creanga

antiopa din ardeal

  Si eu am lipsit o vreme. Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca!

niculita

 Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca !!! :sad:

Bătrânul


alinbudica


oroles

Pfaiii.... Nu imi vine sa cred! Acum am vazut si eu.
Sa ii fie tarana usoara. O sa imi lipseasca posturile lui cu ironia lui inteligenta. Putini oameni aveau calitatea de a vorbi cum o facea kamy!
Dumnezeu sa il ierte!
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

mape 48-petru manea