Kamy ne-a parasit pentru totdeauna

Creat de popik50, Ianuarie 16, 2014, 03:37:55 PM

« precedentul - următorul »

popik50

Am inteles ca prietenul nostru Kamy a facut  infarct si a murit in aceasta dimineata. Ce e viata omului... Dumnezeu sa-l odihneasca...Ramane un gol care nu poate fi umplut de nimeni. Condoleante familiei.

apivasmob

#1
Am aflat si eu de la un amic ca a suferit un infarct. Dumnezeu sa-l ierte si sal odihneasca .
Sanatate tuturor apicultorilor

ves.lucian

  Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca !!!
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

mihaistupar

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !
Carpatina-i cea mai tare

cornelioandanciu

Dumnezeu sa-l ierte!  Da chiar este adevarat, sau...?
Va salut.

Mihai Sergiu

Nu pot sa cred! :sad: Condoleante!
Nu am nici un stup , nevasta mea ii detine pe toti!

romikele

Din pacate, se pare ca e adevarat!  :sad: :sad: :sad:

Dumnezeu ii alege pe cei buni, mi se pare o mare nedreptate, dar cine suntem noi sa-l judecam?.....
Condoleante familiei si alinare celor ce l-au cunoscut! Dumnezeu sa-l ierte!


D006

Nu pot sa cred ! of, Doamneeee !

Eduard Rotaru

Din pacate persoanele dragi noua trec in nefiinta atunci cand avem mai multa nevoie de ele...
Mai ieri citeam cateva postari interesante ale lu' nea Kamy...
....trist...condoleante familiei.

marian sima

Greu de crezut, totusi sun  si spune ca nr de tel nu e alocat , saptamana trecuta am vorbit cu el pe acest nr.
Un om optimist de la care aveai mereu un sfat bun.
Condoleante familiei.

andreiu

     Mare pacat ...  Ii citeam cu placere postarile.... In ultima perioada era destul de agitat ... Sarmana familie, a ramas fara reazemul principal .... Dumnezeu sa-l primeasca si sa-l odihneasca in pace.... Familiei, puterea de a rabda si a se consola....
     Adio, tinere prieten necunoscut !!!

romikele

activ ultima dată:    Ieri la 22:31:53

Azi vorbim de el la trecut.
Greu de crezut !!!!! Ce e viata omului ???????????????

Ionut Ursachi

Am pierdut unul dintre apicultorii desavarsiti .Dumnezeu sa il odihneasca in pace .
"O, nebune om pana cand te vei afunda  si ca o albina vei aduna bogatia ta , care degrab va pieri ca praful si cenusa ? Ci cauta mai vartos imparatia lui Dumnezeu ."
    Multa sanatate si respect !

mihai.vr

Trist, cand te gandesti ce valoroase raspunsuri avea pe forum.... si amuzante, radeai bine la multe dintre ele. Ce sa facem, deocamdata moartea e dusmanul de care nu putem scapa.

filip

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)