cateva date despre mine.

Creat de rusu marius mircea, Martie 23, 2013, 08:59:21 AM

« precedentul - următorul »

andreiu

Si daca pacientul tau nu stie sau nu raspunde corect in limba ta, evident ca i-o maninci pe a lui (sau pe-a dumneaei) cu nitel sos si ceva masline. Buna treaba.

rusu marius mircea

#16
D-le andreiu, medicul veterinar trebuie sa stie limba pacientului nu pacientu limba doctorului! daca nu stii limba pacientului cu ac in coada pate suferii de varoza si tu i-l tratezi de inanitie.
poate sti bancul cu evreul care da retete de tratament pentru gastele unui cetatean? pana la urma dupa mai multe retete de tratament toate gastele omulii mor , iar evreul in fial ii spune omului:" eu retete as mai avea dar tu nu mai ai gaste" in concluzie nu cunostea limba pacientilor!!!!!!!!!! =D> =D> =)) =))
marius

Marius-ursulakhe

Salutare si bine ai venit printre noi domnule doctor
Sper ca visul la suta care o doriti sa vina la fel de repede ca si experienta si practica in acest domeniu
Multa sanatate si multe salutari de la un vecin de judet  =))    :rotfl:     :hi:    :)

rusu marius mircea

Stimati apicultori va multumesc tuturor pentru urari si gandurile bune cu care am fost primit in mijlocul dumneavoastra. eu va urez multa sanatate si toate recipientele pe care le aveti sa fie pline de miere.
va multumesc,
marius
marius

silviu

    Bun venit doctore.Toate cele bune si sa-ti realizezi cat mai repede obiectivele propuse. :welcome:
                           Cu stima,
                                  Chis
"Dumnezeu nu ne cere minuni.Acelea le face EL."
     Arhm.Arsenie Boca

ghimpe

bine ai venit !!! si numai de bine sa auzim.

nelu68

Bine ai venit,bafta multa in continuare.


rusu marius mircea

marius

rusu marius mircea

marius

SPYKAL

Frumoasa locatia, frumoasa stupina. Un an nou cu multe bucurii si impliniri  alaturi de cei dragi, d-le doctor si....la mai mare. Un salut calduros de la Braila. Stima si respect!!!

PARINTELE

Frumoasa plaiuri , frumoasa  locatia unde se vede frumos munca dumneavoastra
Sanatate multa