lapte praf degresat

Creat de costy VN 44 ani, Decembrie 03, 2013, 10:56:12 AM

« precedentul - următorul »

captain bee

... NU E RECLAMA......Doar o intrebare........firma-farmacia ZOOVET Slobozia, Ialomita comercializeaza sub aceasta sigla doua feluri de lapte praf, degresat, la punga de 1 kg, cu un continut diferit de grasimi si de proteina......poate d-l pharaonu ne lamureste, daca cunoaste sursa....multumesc anticipat !!!

crisian-nicolae

Folositi cumva lapte praf ,,Raraul"pentru turte?

Aurelian A.

Domnul Calmus,daca nu ma insel,spunea ca laptele praf  Raraul e ok,unde ai gasit,in Kaufland? :hi:
"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj." Ion Creanga

crisian-nicolae


captain bee

cel de care vorbesc, costa 8 lei punga 27% proteina si ....vin cu poze maine!!!!!

Marius-ursulakhe

Raraul daca nu ma insel este 25 % grasimi si 25% proteina cel de la Peny

feodor

Salut,

Revin cu precizari:

Am postat anterior laptele praf degresat care va este necesar si anume:

Lapte praf degresat
grasime: 1,5%
proteina: 34%
ambalaj: sac 25 kg
pret: 14,8 ron + tva / kg

Suntem importatori si distribuitori de lapte praf din Polonia de peste 15 ani.
De-a lungul timpului, am livrat acest produs la apicultori din toata tara, inclusiv la asociatiile de specialitate.
La nevoie va pot pune in legatura cu apicultorii care au achizitionat acest produs de la noi.
Pentru eventuale comenzi va pot trimite produsul prin curier, insotit de certificat de calitate.
Un sac are 25 kg: daca aceasta cantitate este mare pentru dvs, va puteti asocia mai multi apicultori din zona.
Pentru alte detalii si informatii va stau la dispozitie.

Am citit toate postarile anterioare si variantele prezentate nu sunt ok, in mare parte: fie nu au suficenta proteina, fie pretul este mult mai mare, fie nu e produsul corespunzator, etc

NiKoN

Intre noi fie vorba, cine baga 500 de ron intr-un sac de lapte praf? Incercati sa vindeti in ambalaje mai mici.
Un prieten adevarat nu poate fi cumparat, dar poate fi vandut!

alex_sa

as vrea sa folosesc sieu laptele praf in hranirea albinelor , am gasit acest lapte praf .
vreau sa siu daca este bun ,daca amai folosit cineva.va mumtumesc

yulian

Trebuie sa fie lapte praf din lapte. Cel din poza este din soia.

Marius-ursulakhe

Eu zic ca nu e bun trebuie sa fie pt consum uman nu pt vitei si purcei

ionel07196555

Cineva scria pe aici ca faina de soia se poate amesteca in turte
La mine a mers F bine amestecat doar cu miere si drojdie de bere

MIHAI BALS

Citat din: alex_sa din Ianuarie 24, 2014, 02:00:15 PM
as vrea sa folosesc sieu laptele praf in hranirea albinelor , am gasit acest lapte praf .
vreau sa siu daca este bun ,daca amai folosit cineva.va mumtumesc
e bun.
eu l-am folosit in ultimii 3 ani.

Aurelian A.

Citat din: NiKoN din Ianuarie 21, 2014, 03:45:56 PM
Intre noi fie vorba, cine baga 500 de ron intr-un sac de lapte praf? Incercati sa vindeti in ambalaje mai mici.
Sunt de acord cu tine Nikon...ar trebui ambalat  in pungi de 1,5,10 kg ....un sac de 25 de kg nu cred ca o sa cumpere prea multa lume...in fine,omul face cum vrea :hi:
"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj." Ion Creanga

popik50

Citat din: NiKoN din Ianuarie 21, 2014, 03:45:56 PM
Intre noi fie vorba, cine baga 500 de ron intr-un sac de lapte praf? Incercati sa vindeti in ambalaje mai mici.
Eu am cumparat de la ei si mi-au trimis 5 kg, e drept ca a trebuit sa insist putin. Sub 5 kg nu trimit. Deci mai insistati  :P