Ciprian Hagiu - Braila

Creat de hagiu_ciprian, Noiembrie 11, 2013, 07:04:07 PM

« precedentul - următorul »

hagiu_ciprian

Citat din: romikele din Noiembrie 12, 2013, 12:33:00 AM
Bravos brailene, bun venit pe Apiardeal si felicitari pentru realizari.
In Braila avem stupari cu experienta si suflet mare, cu care personal ma mandresc, Braila fiind orasul copilariei mele, unde petreceam vacantele la bunicii din partea mamei.

Aici vei gasi tot ce doresti legat de apicultura, dar ne poti impartasi si din experienta personala.

:welcome: :bravo:
Bine v'am gasit! Deocamdata la experienta personala stau cam prost :) Dar pe parcurs o sa impart cu voi momente din viata aceasta minunata :) Eu imi petreceam vacantele langa Rm Sarat... la Ziduri, de acolo e mama mea :) Si merg destul de des...asa ca zona  o cunosc foarte bine. Va salut si numai bine va doresc!
Dacă prietenul tău este miere, tu nu umbla să-l mânânci tot! :)

hagiu_ciprian

Citat din: pop alin daniel din Noiembrie 12, 2013, 12:59:15 AM
frumosi stupii facuti de tine  :bravo: si eu imi fac stupii singur dar nu mi-au iesit asa frumosi ca ai tai  :yahoo_cry:
Mersi de apreciere Daniel. Nu sunt chiar asa de frumosi pentru ca m'am grabit...in toamna asta am fost nevoit sa schimb 15 cutii care le aveam imprumutate de la un  unchi si le'am facut mai in graba. Dar in iarna asta o sa ridic stacheta... vor iesi foarte faini...sper cel putin. Te salut si numai bine iti doresc!
Dacă prietenul tău este miere, tu nu umbla să-l mânânci tot! :)

hagiu_ciprian

Salutare colegi! Caut o asociatie apicola in Braila pentru a ma inscrie. Astept informatii. Multumesc :)
Dacă prietenul tău este miere, tu nu umbla să-l mânânci tot! :)

romikele

Mai multi braileni sunt inscrisi la Asociatia Apicultorilor Profesionisti "Albina Ramniceana" iar daca ne ajuta Dumnezeu vom deschide si la Braila o sucursala.

CONTACT

SPYKAL

Citat din: romikele din Noiembrie 27, 2013, 09:42:41 AM
Mai multi braileni sunt inscrisi la Asociatia Apicultorilor Profesionisti "Albina Ramniceana" iar daca ne ajuta Dumnezeu vom deschide si la Braila o sucursala.
CONTACT
Ar fi cazul d-le Romikele. De mult se asteapta o asemena oportunitate.Stima si respect!!!
:hi: :hi: :hi:  Salutare vecine si bine ai venit pe Apiardeal.  :welcome:  Frumoase poze, frumosi stupi. Da-i inainte ca ii dai bine. Iernare uscata iti doresc. Stima si respect!!!
P.S. In ce zona locuiesti in Braila?

hagiu_ciprian

Salutare! In Plantelor locuiesc...stupina la Viziru. Sanatate!
Dacă prietenul tău este miere, tu nu umbla să-l mânânci tot! :)

hagiu_ciprian

Cu stupii la FS langa comuna Viziru judetul Braila...dupa o mica partida de pescuit! :)
Dacă prietenul tău este miere, tu nu umbla să-l mânânci tot! :)

fiug1970