Târg apicol Apiardeal - Sighişoara, Ediţia II, 26-27 octombrie 2013

Creat de romikele, Septembrie 22, 2013, 03:09:56 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Citat din: dragos2006 din Octombrie 07, 2013, 08:16:16 PM
  Eu vin cu o echipa cam de 10 meseriasi atat in manuirea stupului cat si a paharului !

Cunoastem, cunoastem! Si apreciem totodata! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

jonny_it

1. Orbanstefan64 - Organizatorul targului
2. Beelover
3. Pharaonu75
4. Romikele
5. Dragos2006
6. Dan Puisoru
7. ...
8. ...
9. ...

.
.
.

10 000. Jonny_it

Pe mine m-am pus ultimul.  Cel mai probabil ca o sa ajung si eu de vineri seara, dar pe la 22.00  :hi:
Recomandari cazare?

orbanstefan64



orbanstefan64

Citat din: dragos2006 din Octombrie 07, 2013, 08:16:16 PM
  Eu vin cu o echipa cam de 10 meseriasi atat in manuirea stupului cat si a paharului !
ai demonstrat tot mereu cu fapte ........ :bravo: :bravo:


jonny_it

Citat din: orbanstefan64 din Octombrie 08, 2013, 09:13:42 PM
Citat din: romikele din Octombrie 08, 2013, 08:35:22 PM
http://apiardeal.ro/website/Sighisoara/
ia o incet ca il debusolezi pe jonny ...... =)) =)) =))

Is cam debusolat. Eu oricum vineri la ora 18.00 plec de acasa. Am 250 de km, deci imi ia cam 4 ore si ceva sa zicem 5(+pauza de cafea), deci la 23.00 sunt in Sighisoara.
Am o surpriza pt cativa participanti dar vedem la fata locului cine gusta gluma si cine nu  :rotfl:

:hi:

Bătrânul

 Personal Astept invitatia din partea organizatorilori. (astfel nu pot pretinde sa aiba grija de mine ca sa nu mor de foame  :rusine:) Intrebare La ce ora incepe CHERMEZA ? La patru ore dupa apusul soarelui ?  :rotfl: Se capitoneaza pardoseala cu perne ca sa nu ma lovesc atunci cind cad de baut ca data trecuta ?  :P =D> =D>

sandupop

Citat din: Bătrânul din Octombrie 09, 2013, 08:55:00 AM
Personal Astept invitatia din partea organizatorilori. (astfel nu pot pretinde sa aiba grija de mine ca sa nu mor de foame  :rusine:) Intrebare La ce ora incepe CHERMEZA ? La patru ore dupa apusul soarelui ?  :rotfl: Se capitoneaza pardoseala cu perne ca sa nu ma lovesc atunci cind cad de baut ca data trecuta ?  :P =D> =D>
Daca treceti prin Ciuc in drum spre Sighisoara, puteti inchiria un costum de la echipa locala de hochei,... nu mai aveti probleme cu ....pardoseala si nici cu ...dusmanii :rotfl: =))
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

orbanstefan64

Citat din: Bătrânul din Octombrie 09, 2013, 08:55:00 AM
Personal Astept invitatia din partea organizatorilori. (astfel nu pot pretinde sa aiba grija de mine ca sa nu mor de foame  :rusine:) Intrebare La ce ora incepe CHERMEZA ? La patru ore dupa apusul soarelui ?  :rotfl: Se capitoneaza pardoseala cu perne ca sa nu ma lovesc atunci cind cad de baut ca data trecuta ?  :P =D> =D>
INVITAIE SPECIALA PENTRU BATRINUL

romikele


dodo79

salutare.fiind incepator si fara experienta la aceste targuri am si eu o intrebare.exista taxa de participare la seminarul de la hotel?multumesc

Donbazil

Citat din: Bătrânul din Octombrie 09, 2013, 08:55:00 AM
Personal Astept invitatia din partea organizatorilori. (astfel nu pot pretinde sa aiba grija de mine ca sa nu mor de foame  :rusine:) Intrebare La ce ora incepe CHERMEZA ? La patru ore dupa apusul soarelui ?  :rotfl: Se capitoneaza pardoseala cu perne ca sa nu ma lovesc atunci cind cad de baut ca data trecuta ?  :P =D> =D>

Sal'tare!
Nu tre' sa capitoneze nimic,  numa'  sa lege scaunele sa nu mai ai cu  "cine" dansa.....Iar Romikele sa-si ia o casca de protectzie sa nu-l mai " atingi"..... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Oricum, sper sa fim sanatosi si sa ne revedem cu bine.....
Sal'tare!
Donbazil - Faget

romikele

Nu eu am fost in pericol, eram "in deplasare" la Sandu de la Apisan... ci Skypi  :rotfl:

Hermannstadt

Neata buna stimati colegi,
    sa stabilit data, locul si ora pt intalnirea membrilor ? eu doar in data de 26.10 as putea sa ajung.

Felicitari organizatorilor  :beer:!

Numai bine !
:hi: :hi: :hi:
Cand esti mort, nu stii ca esti mort.Este greu doar pt ceilalti.La fel si cand esti prost. Phillippe Geluck
http://hermannstadt.sunphoto.ro/