Unelte milwaukee

Creat de silvius, Iulie 10, 2013, 03:50:56 PM

« precedentul - următorul »

sorinma

Citat din: kosta din Octombrie 11, 2014, 10:42:05 PM
Citat din: sorinma din Octombrie 11, 2014, 09:51:52 PM
discutia se rezuma la cate skiluri esti in stare sa folosesti ... spus altfel eu folosesc un makita de  3 ani care a fost lasat de "uzat" si inca e functional unui brend cumparat nou dar de trompeta
asa ai inteeles tu discutia?la final parca mise pare ca radea cu gura pana la urechi ca un milwaukee costa 500E,????

nu stiu daca era ceva de inteles dintr-o prezentare la obiect...
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

sorinma

Citat din: gaby din Octombrie 12, 2014, 11:44:34 AM
Makita produce scule de mana si de banc de calitate si fiabilitate ridicata dar si pretul e pe masura
o surubelnita makita de 18v 3a profesionala in Belgia costa in jurul sumei de 500 euro cu doi acumulatori  iar un acumulator separat se vinde cu cca 200 euro dar pt profesionisti face banii


mi-ar place sa incerc hilti...dar astea au un pret
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

dodo79

Citat din: sorinma din Octombrie 12, 2014, 11:07:39 PM
Citat din: gaby din Octombrie 12, 2014, 11:44:34 AM
Makita produce scule de mana si de banc de calitate si fiabilitate ridicata dar si pretul e pe masura
o surubelnita makita de 18v 3a profesionala in Belgia costa in jurul sumei de 500 euro cu doi acumulatori  iar un acumulator separat se vinde cu cca 200 euro dar pt profesionisti face banii


mi-ar place sa incerc hilti...dar astea au un pret
Dar si mai performante.cele facute in Luxembourg.am acasa 2 masini de insurubat electrice ce se folosesc la constructii metalice.hilti sunt facute ptr constructii,de aceea au si pret.dar nu te lasa la greu