Unelte milwaukee

Creat de silvius, Iulie 10, 2013, 03:50:56 PM

« precedentul - următorul »

dodo79

Citat din: sorinma din Ianuarie 29, 2014, 08:59:35 AM
Makita sunt dupa parerea mea (cel putin erau) cu cel mai bun raport calitate pret si la calitate nu aveai de ce sa te plangi.
si acuma sunt cu cel mai bun raport,dar atentie la produsele contrafacute.am vazut cateva chinezarii care erau aproape identice cu originalele.cine nu a folosit makita originala nu pre isi da seama de stifturi.

geo47

CE MILWAUKEE FRATILOR!!
mi-am luat un FEIN SCU 7-9 (masina nemteasca de insurubat cu moment reglabil la 220v)
RUUUUUPEEE E DE VIS :nudie:

jenica67

    Eu mi-am luat o masina de insurubat chinezeasca cu 44 lei de la Auchan, merge foarte bine, tine si acumulatorul si am 2 ani garantie. Daca tine atat, sunt multumit. 
Am si o makita, dar nu mai tine acumulatorul, costa peste 200 lei unu  :D
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?

sorinma

Ai 2 ani garantie dar nu acopera acumulatorul. Sa nu-l lasi mult timp nefolosit si in nici un caz descarcat .
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

geo47

apropo de acumulatori ;M-AM SATURAT DE EI INDIFERENT DE FIRMA ,pana la urma tot se duc si dai pe ei cat pe bormasina ,siii m-am suparat si mi-am luat la inceput .inainte de bijuteria asta de la fein ,un skill 6222ab cu numai 200 de ron EXCELENTA si asta  AM SCAPAT DE ACUMULATORI!!! :yes:

geo47

nea JENICA67 ce-ai facut pana la urma cu circularul ala ai pus panza aia DADO sau mai multe panze
ca nu ai mai zis nimic!

NiKoN

Eu folosesc un Parkside, cumparat acum 2 ani cu 230 ron. Are garantie 3 ani, acumulatorul se comporta exceptional si are la activ 25 de cutii si 26 de caturi insurubate, pe langa alte podisoare,diafragme, rame. Recomand!
Un prieten adevarat nu poate fi cumparat, dar poate fi vandut!

jenica67

      Aproape gata, mai am cateva piese de la reglare inaltime si il montez. Dar numai cand da caldura, ca lucru la garaj si e frig acum.
Ar fi simplu, daca nu ar fi asa de complicat, sau ne pare numai noua ?

albinasebes

am o masina de infiletat metabo, cumparata din germania, baterie li - ion, am dat 750 lei acum 3 ani, dar are garantie 5 ani si merge f bine. recomand
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

cristian bh

HITACHI,cel putin la fel de bun cu makita,in schimb boschul il las nemtilor(chinezi,si alte natii conlocuitoare) :D

Marius-ursulakhe

SI o poza cu masima mea de infiletat foarte foarte multumit numai ca daca avea si percutie era si mai bine in rest stima si respect
Am mai vazut pe piata masini de gaurit de 750 wati dar cereau foarte mult pe ele 800 roni second hand dar adevarul este ca nu era nici macar o zgarietura pe ea

Kiwi Bee

Cineva aici pe forum explica acum citiziva ani ca sia pus sculele pe baterie de maisina caci si lui i se stricau bateriile originale.

cristian bh


Citat din: Kiwi Bee din Februarie 10, 2014, 05:06:25 AM
Cineva aici pe forum explica acum citiziva ani ca sia pus sculele pe baterie de maisina caci si lui i se stricau bateriile originale.
Ai cumva de gand sa incerci si tu asa ceva? :)
Iesi mai ieftin cu doua gantere si o bormasina :hi:

alex_sa

Citat din: Kiwi Bee din Februarie 10, 2014, 05:06:25 AM
Cineva aici pe forum explica acum citiziva ani ca sia pus sculele pe baterie de maisina caci si lui i se stricau bateriile originale.
si eu folosesc masina de gaurit pe bateria de la camion cin sint plecat in pastoral.

Kiwi Bee

Am o masina de infiletat/gaurit Ryobi de 14V si bateriile sint prastii. Masina inca merge bine fara probleme.