Important pentru apicultorii interesati!!!!!Achizitii polen crud.

Creat de Adrian Vasile, Martie 20, 2013, 09:37:29 PM

« precedentul - următorul »

Adrian Vasile

Citat din: Adrian Vasile din Martie 20, 2013, 09:37:29 PM
Acum ca m-ati criticat ca nu as fi cu apicultorii Romani si ca nu ar fi produse Romanesti cea ce e total gresit cum am mai spus 80% din produse sunt Romanesti la mine pe site,PENTRU APICULTORII DIN TRANSILVANIA am sa atasez un link unde gasiti o adresa de mail daca sunteti interesati sa va vindeti productia de polen crud intrati pe mail acolo (e persoana care se ocupa de acizitiile firmei) lasati datele de contact telefon si ce ati putea vinde, cantitati si felul de polen colectat o sa fiti contactati in cel mai scurt timp.

http://www.apigold.ro/en/cum-cumpar


Am postat aici anuntul deoarece e mult mai vizibil decat la anunturi si cred ca e in beneficiu apicultorilor din Transilvania,daca nu e acceptat acest subiect imi cer scuze de la administrator si il rog sa-l stearga dar tot cred ca e in beneficiul tuturor.
Cu stima.

prisecarul

Citat din: Adrian Vasile din Martie 21, 2013, 01:31:13 PM
Citat din: Adrian Vasile din Martie 20, 2013, 09:37:29 PM
Acum ca m-ati criticat ca nu as fi cu apicultorii Romani si ca nu ar fi produse Romanesti cea ce e total gresit cum am mai spus 80% din produse sunt Romanesti la mine pe site,PENTRU APICULTORII DIN TRANSILVANIA am sa atasez un link unde gasiti o adresa de mail daca sunteti interesati sa va vindeti productia de polen crud intrati pe mail acolo (e persoana care se ocupa de acizitiile firmei) lasati datele de contact telefon si ce ati putea vinde, cantitati si felul de polen colectat o sa fiti contactati in cel mai scurt timp.

http://www.apigold.ro/en/cum-cumpar


Am postat aici anuntul deoarece e mult mai vizibil decat la anunturi si cred ca e in beneficiu apicultorilor din Transilvania,daca nu e acceptat acest subiect imi cer scuze de la administrator si il rog sa-l stearga dar tot cred ca e in beneficiul tuturor.
Cu stima.
asta este reclama!
mergi ea anunturi si posteaza acolo!
faci ce faci si strecori cate un link care nu isi are rostul aici!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

vranceanul

Poate sant mai greu de cap,de aceia pun o intrebare: De ce publicitate de produse apicole adresate tot apicultorilor care oricum au aceste produse?? Care-i smecheria?? De ce nu publicului larg?? E un bai,nu se poate.
Are omu* ceva in cap, doar nu se scarpina degeaba!

Adrian Vasile

Din ce am observat aici intra foarte multa lume nu numai apicultori, si cred ca eu daca as dori sa cumpar un produs apicol as intra pe forum sa citesc ce au de zis apicultori despre unele produse, asa e am postat anuntul si la anunturi, numai ca apicultorii intra rar acolo si eu eram interesat direct ca apicultorii sa vada anuntul deoarece e si in favoarea lor , a celor care doresc sa vanda dar si a mea, cam asta ar fi motivul , daca deranjeaza pe cineva imi cer scuze.Cu stima.

bio

Vasile !!.... dute dl-e si lasa-ne in plm in pace ..... ca nu ai treaba cu apicultura din Romania.

....du-te nene pe ANUNTURI --STUPARITUL ca acolo dau unii acelashi mesaj de 100000 de ori  ...de parca sunt timpiti si vor sa ia mereu fatza altor postari .



Donbazil

Sal'tare!
Mai oameni buni!
Omu' asta a postat un anuntz.
Bine!....Cine-l baga-n seama e treaba lui dar si cine nu-l baga-n seama e tot treaba lui.....
Voi il aduceti in fatza. Il valorizati cu toate chestiile pe care le scrieti.....
Nu inteleg ce aveti cu omu'?....
Va este cumva teama de concurentza?
Facetzi cumva voi pe cenzorii forumului?
Care-i problema ca omu' vrea sa se faca si el cunoscut?
Daca am  j'de sute de kile de polen,  ce-i pasa lu' X sau lu' Y daca io vreau sa-l vand pe moca lu' omu'?...
Atata ne place sa ne bagam betze prin gard  unu' altuia!....
Sa fitzi cu totzii sanatosi si intzeleptzi!.....
Si nu uitatzi:  Suntem in POST!.... Daca putem face fapte bune s-o facem, daca nu , nu!.... :nod:
Sal'tare
Donbazil - Faget

P.S. Eu de ani de zile vand polen. Am vandut lui Ovidiu, apoi lui Gabi si lui Dan si daca oi vinde si lui Radu Pandrea  si lui  Vasile Adrian ce va priveste pe voi?....Vretzi sa cumparatzi voi?....Contactatzi-ma ca va dau!....Are bunicu'....Mai gasim si niste nepotzi....Va dau si ei...
Toata lumea trebuie sa traiasca, ( numa' noi sa nu murim! - da asta nu mai depinde de noi!)....

Adrian Vasile

Multumesc pentru raspuns, asa e , e democratie. Cu stima.

Porfy66

Citat din: Adrian Vasile din Martie 20, 2013, 10:26:50 PM
Bio am o-intrebare, unde iti tii polenul crud tot anul , adica daca achizitionezi cateva tone? o camera frig costa 25000 de euro ,stii cat face trasportul? angajatii? ambalajele?curentul ca sunt produse care se altereaza, taxele la stat? chirie? si mai trebuie sa si traim, trage tu concluzia. Apicultorii care doresc sa-si vanda productia , (pentru ei e anuntul), Bio esti foarte in tema cu China, oare de acolo vinzi?

E revoltator sa nu stim cand se foloseste un singur "i" si cand doi de "i"  :mad:

Adrian Vasile

Multumesc pentru corectari, sunt foarte multe lucruri mult mai revoltatoare ! Multumesc inca o data.

Adrian Vasile

Acest subiect nu e despre mine sau despre altcineva, se pierde esenta mesajului ,daca aveti de vanzare polen crud cititi primul mesaj.Cu stima.

Adrian Vasile

Multumesc pentru interes! Multe mail-uri s-au primit, sper sa fie si productie anul  acesta sa tina vremea cu apicultorii din Romania, daca mai sunt interesati scrieti cu incredere pe mail. Cu stima!

Adrian Vasile

A inceput sa-mi lipseasca comentariile dumneavoastra atat pro cat si contra:)))!!!

stefan1

  sa iti dau si eu putina apa la moara:
  http://www.melidava.ro/naturiste/polen-crud.html
  Un articol interesant despre virtutile polenului crud (nu stiu daca s-a mai dat pe forum).
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Adrian Vasile

Am postat eu un subiect acum cateva zile despre polenul crud ce contine , si asa e, un produs deosebit!Orice informatie e buna!Multumim Stefan 1