Vrei sa scapi de alergiile la polenul purtat de vant?CITESTE. Eu am scapat!

Creat de Adrian Vasile, Februarie 20, 2013, 04:00:16 PM

« precedentul - următorul »

antiopa din ardeal

 Cel de primavara cu siguranta este de la flori de padure diferite (principalele se numesc pe la noi viorele- de culoare albastra si cocosei sau maseaua ciutei in literatura de specialitate-o culoare roz cu frunze patate cu un verde mai inchis).
Ma gandeam ca cel de acum e de la mac, am consumat aseara din greu si ma asteptam sa aiba efect de drog dar nici pomeneala. :hi:

Cum stati cu altoitul anul acesta d-le Lucian?

ves.lucian

  stau bine ca intotdeauna !!! procentajul nu este 100% , dar nici departe !!!
  am vreo 100 de corcodusi pe care ii voi altoi in ochi dormind in august !!! am mai facut pentru mine 100 si mi-ai reusit foarte bine !!! 
   :hi: :nod: :razz: =D> :-c :ok: :yes: :thanks: :beer: :beer: :beer:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

Adrian Vasile

Buna pentru cei care nu au crezut suntem in luna iunie si anul acesta am avut doar mici simptome de alergie, deci merita sa incercati polen crud , Apropo de polenul negru, am observat ca cel de la iarba neagra e foarte inchis la culoare, si ma bucur nespus ca si alti oameni au experimentat polenul crud in problemele cu alergii si nu sunt putini aceia. DECI CONSUMATI APICOLE CU INCREDERE, CELE ADEVARATE DE CALITATE.

Adrian Vasile

Sunt pe al doilea an de cand mi-am facut tratamentul (consumat polen crud) cu polen crud si am trecut cu succes vara, fara medicamente si fara spray nazal, nu mai am decat o alergie usoara deci consumati cu incredere polen crud  merita , si numai va chinuiti cu alergiile la polen.